SPRZEDAŻ PODNOŚNIKÓW KOSZOWYCH - PALAZZANI

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TZX 170C

Aluminiowa rama i nisko położony środek ciężkości dla maksymalnej stabilności. Podwójnie przegubowe teleskopowe wysięgniki poprawiają zwrotność w powietrzu i zapewniają stabilną pozycję roboczą. Nisko położony środek ciężkości zapewnia maszynie doskonałą stabilność podczas jazdy po nierównym terenie i pochyłościach.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TZX 190C

Brak ograniczeń ruchu do wysokości 19 metrów. Wysięgnik z dwoma przegubowymi i teleskopowymi sekcjami zapewnia maksymalną wysokość roboczą do 19 m bez żadnych ograniczeń z 2 operatorami w klatce. Hydrauliczny układ sterowania jest prosty i niezawodny, a ruchy są płynne i precyzyjne. Konfiguracja jest łatwa i szybka dzięki automatycznemu samo poziomowaniu. Doskonała stabilność podczas jazdy po nierównym terenie i zboczach.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TZX 225C

Najlepszy stosunek wagi do osiągów w swojej kategorii, dający doskonałą wszechstronność. Możliwość holowania przyczepą 2-osiową i pracy na miękkim terenie i delikatnych podłogach. Indywidualnie obracane podpory pozwalają na łatwe ustawienie w ograniczonych obszarach. Maksymalna zwrotność w powietrzu dzięki przegubowym ramionom, z których każde wyposażone jest w podwójne przedłużenie teleskopowe. Małe wymiary i duża stabilność w ruchu.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TSJ 23.1

Podnośnik koszowy o kompaktowych wymiarach. Dzięki złożonym wymiarom, regulowanym gąsienicom i niewielkiej wadze model ten nadaje się szczególnie do pracy w małych przestrzeniach i tam, gdzie obciążenie podłogi jest ograniczone. Teleskopowy wysięgnik główny i przegubowy wysięgnik zapewniają najlepszą zwinność w powietrzu na wszystkich wysokościach bez wychylenia ogonami. Wyposażona w system automatycznego ograniczania zasięgu i diagnostyczny monitor z ekranem dotykowym, ta platforma jest naprawdę łatwa w użyciu.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TZX 250

Aluminiowy teleskopowo-przegubowy wysięgnik, minimalna waga, maksymalna wydajność. Wysięgnik z dwoma przegubowymi i teleskopowymi sekcjami zapewnia maksymalną wysokość roboczą do 25 metrów bez żadnych ograniczeń z 2 operatorami na pokładzie! Konfiguracja jest łatwa i szybka dzięki automatycznemu samo poziomowaniu. Doskonała stabilność podczas jazdy po nierównym terenie i zboczach.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TSJ 25

Doskonała zdolność do pracy i pozycjonowanie. Możliwość regulacji szerokości gąsienic od 0,98 do 1,30 oraz niezależne obracanie każdego wysięgnika w różnych pozycjach, daje temu modelowi doskonałe możliwości dostępu i ustawienia, szczególnie w ograniczonych obszarach i na dużych zboczach. Teleskopowy wysięgnik główny i przegubowy wysięgnik zapewniają najlepszą zwinność w powietrzu na wszystkich wysokościach bez wychylenia ogonami. Wysięgnik obraca się w każdych warunkach, a węże są chronione wewnątrz wysięgnika.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TSJ 27

Wyjątkowa zwinność w powietrzu. Doskonały stosunek masy do wydajności i kompaktowe wymiary do użytku na zewnątrz i wewnątrz. Posiada gąsienice o zmiennej szerokości (0,98-1,30 m), umożliwiające bezpieczne poruszanie się po zboczach i manewrowanie w ograniczonej przestrzeni. Każdy wysięgnik można obracać w 2 różnych pozycjach, aby pracować w ograniczonych przestrzeniach. 5-sekcyjny wysięgnik teleskopowy i przegubowy wysięgnik zapewniają wysoką zwrotność i precyzję w powietrzu. Dostępny również na kołach i zasilaczem DC ECO.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TSJ 30.1

Klasyczny Ragno Palazzani, lekki i kompaktowy. Na gąsienicach lub kołach jest klasyczną platformą pająka, lekką i kompaktową, z 5-częściowym teleskopowym wysięgnikiem i górnym przegubowym wysięgnikiem. Każdy wysięgnik można obracać w 2 różnych pozycjach, aby pracować w ograniczonych obszarach, z automatycznym samo poziomowaniem. Obrót wysięgnika jest nieograniczony w każdych warunkach konfiguracji, a węże są prowadzone wewnątrz wysięgnika.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI XTJ 32C

Szybkość i wydajność przy 360°. Maksymalna wszechstronność i doskonała wydajność do stosowania w różnych warunkach środowiskowych. Teleskopowy wysięgnik podnośnika koszowego na gąsienicach i obrót o 360° w sposób ciągły. Niezależne stabilizatory w połączeniu z wieloma kombinacjami. Szybkie i łatwe ustawienie dzięki autopoziomowaniu. Optymalna praca podnośnika na wąskich miejscach i stromych zboczach, z automatycznym poziomowaniem. Wysokie prędkości nawet z silnikiem elektrycznym.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TZ 330C

Podnośniki pająkowe z podwójnym ramieniem pantografowym. Maksymalna wysokość robocza 32 m i maksymalny wysięg 16,5 m przy zasięgu podnoszenia 11 m. Duża klatka 1800 x 70 x 110 mm o nośności 120-250 kg. Lekkie, o wymiarach składowanych, wyposażone w niezależne stabilizatory do wielokrotnego ustawiania na każdą potrzebę, o zasadniczej konstrukcji i ograniczonym obciążeniu.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TSJ 35R

Dostępny również na kołach z zasilaczem DC ECO. Automatyczne, proste i szybkie ustawienie dzięki równoczesnemu opuszczaniu i zsynchronizowanej artykulacji stóp. Szybki transfer nawet na mocnych stokach. Niski nacisk na podłoże dzięki szerokim gumowym gąsienicom. Konstrukcja jest solidna i gwarantuje stabilne ustawienie anteny nawet przy dużych klatkach.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI XTJ 37C

Wszechstronność pająka na najwyższym poziomie. Wąski i kompaktowy, zarówno do jazdy, jak i ustawiania, może pracować na dowolnej wysokości od -5 do +37 metrów z łatwymi i bezpośrednimi ruchami, z zerowym kołysaniem. Automatyczna konfiguracja z wysięgnikami indywidualnie obracającymi się i przegubowymi w 6 różnych pozycjach. Obrót wysięgnika o 660 ° w każdych warunkach konfiguracji. Obszary robocze o DMC 120, 230 i 330 kg są stale monitorowane przez automatyczny system bezpieczeństwa „kierownik obszaru”. Wciągarka elektryczna 200 lub 250 kg jest wymienna z klatką powietrzną. Wciągarka hydrauliczna 500 kg jest wymienna z klatką powietrzną. 

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TSJ 39C

Mocny i stabilnyAutomatyczne, proste i szybkie ustawienie dzięki równoczesnemu opuszczaniu i zsynchronizowanej artykulacji stóp. Szybki transfer nawet na mocnych stokach. Niski nacisk na podłoże dzięki szerokim gumowym gąsienicom. Konstrukcja jest solidna i gwarantuje stabilne ustawienie anteny nawet przy dużych klatkach. Dostępny również na kołach z zasilaczem DC ECO.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI XTJ 43C

Wszechstronność  na najwyższym poziomie. Wąski i kompaktowy, zarówno do jazdy, jak i ustawiania, może pracować na dowolnej wysokości od -4 do +43 metrów z łatwymi i bezpośrednimi ruchami, bez wychylania ogonów. Automatyczna konfiguracja z wysięgnikami indywidualnie obracającymi się i przegubowymi w 6 różnych pozycjach. Obrót wysięgnika o 660 ° w każdych warunkach konfiguracji. Obszary robocze o DMC 120, 230 i 330 kg są stale monitorowane przez automatyczny system bezpieczeństwa „kierownik obszaru”. Wciągarka elektryczna 200 lub 250 kg jest wymienna z klatką powietrzną. Wciągarka hydrauliczna 500 kg jest wymienna z klatką powietrzną. Jest to idealne rozwiązanie do wynajmu.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI XTJ 48

Możliwość pracy od  -4 do +49 metrów wysokości. Łatwe i bezpośrednie ruchy na dowolnej wysokości bez wychylania ogonów. Zmienne pozycje każdej nogi wysięgnika zapewniają wiele konfiguracji ustawień, zwłaszcza w wąskiej pozycji. „System zarządzania obszarem” automatycznie dostosowuje wysięg w zależności od stabilizacji i obciążenia (120/230/330 kg), umożliwiając obrót o 660°. Wciągarka hydrauliczna o masie 500 kg jest wymienna z klatką powietrzną. Dostępna również na kołach z zasilaczem DC ECO.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI XTJ 52+

Możliwość pracy od  -5 do +52 metrów wysokości. Zmienne pozycje każdej nogi wysięgnika zapewniają wiele konfiguracji ustawień, szczególnie w wąskiej pozycji. „System zarządzania obszarem” automatycznie dostosowuje wysięg w zależności od stabilizacji i obciążenia (120/230/400 kg), umożliwiając obrót o 660°. Wciągarka hydrauliczna o masie 500 kg jest wymienna z klatką powietrzną. Dostępna również na kołach z zasilaczem DC ECO.

Podnośniki koszowe

Podnośniki koszowe Palazzani to urządzenia umożliwiające instalatorom, montażystom i serwisantom prowadzenie prac na znacznych wysokościach. Ze względu na swoją budowę oraz zasięg podnośniki koszowe są niezwykle bezpieczne i znajdują zastosowanie w wielu branżach. Z ich zalet korzystają producenci kreacji reklamowych, serwisanci napowietrznych linii przesyłowych, a także profesjonalne firmy sprzątające zajmujące się czyszczeniem okien i elewacji.

Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie rynku na specjalistyczne usługi dźwigowe wzbogaciliśmy naszą ofertę o sprzedaż podnośników koszowych. Dla Naszych Klientów posiadamy innowacyjne podnośniki koszowe Palazzani o dużym zasięgu i niewielkich gabarytach. To właśnie mały rozmiar sprawia, że nasze podnośniki koszowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem klientów poszukujących bezpiecznego sposobu na pracę w trudnodostępnych miejscach lub w warunkach ograniczonej przestrzeni uniemożliwiającej zaangażowanie tradycyjnego podnośnika koszowego.

Podnośniki typu Spider

Podnośniki koszowe typu pająk to rozwiązanie polecane przy obsłudze obiektów sportowych oraz wykonywaniu innych prac na wysokości. Spider to podnośnik koszowy, który oferujemy w różnych wariantach. Ze względu na wysoką funkcjonalność oraz niezawodność podnośniki typu spider są najchętniej wybierane w wariancie elektrycznym. Podnośnik koszowy samojezdny elektryczny to niezawodne rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się podczas prac wykonywanych w ograniczonych przestrzeniach. Urządzenie może pracować w warunkach zewnętrznych oraz wewnątrz obiektów. Szerokie zastosowanie teleskopowego podnośnika koszowego Palazzani znacząco poszerza zakres aplikacji i wpływa na dużą popularność pająka.

Obok wynajmu podnośników typu Spider oraz świadczeniu usług na wysokościach naszym Klientom oferujemy możliwość zakupu podnośnika Palazzani. Do współpracy zachęcamy również Klientów zainteresowanych sprzedażą podnośników.

Sprzedaż podnośników koszowych

Nasza firma z siedzibą na terenie Warszawy specjalizuje się w świadczeniu sprzedaży profesjonalnych maszyn dźwigowych. Naszym Klientom oferujemy m.in. sprzedaż podnośników koszowych przeznaczonych do wykonywania prac na wysokościach. Nasze podnośniki koszowe Palazzani umożliwią Państwu efektywną i bezpieczną pracę w trudnodostępnych miejscach.

Jako wypożyczalnia podnośników koszowych przeznaczonych do pracy na wysokościach specjalizujemy się w zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach. Niewielki rozmiar i kompaktowa budowa teleskopowych podnośników koszowych umożliwiają bezpieczną i wygodną pracę w warunkach ograniczonej przestrzeni. Do współpracy zachęcamy głównie Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości, jak i całej Polski. Współpracujemy z przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi, każdorazowo świadcząc produkty dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Podnośniki gąsienicowe

Podnośniki gąsienicowe to urządzenia, które doskonale sprawdzają się w pracy na trudnych nawierzchniach. Z powodzeniem można je użytkować na zewnątrz pomieszczeń, jak i w pomieszczeniach o nierównych posadzkach. Podnośniki gąsienicowe Palazzani zapewniają duży zasięg, przy jednoczesnym niewielkim rozmiarze i kompaktowej budowie samego podnośnika. To czyni teleskopowy podnośnik koszowy niezastąpionym rozwiązaniem w przypadku ograniczonych przestrzeni oraz pracy w ciasnych miejscach. Bardzo dobrze sprawdzą się wszędzie tam, gdzie standardowy podnośnik jest zbyt duży, „nieporęczny” lub posiada zbyt ograniczone pole manewru.

PROFESJONALNE WSPARCIE

RÓŻNE ZASTOSOWANIA

GWARANCJA JAKOŚCI

SERWIS POGWARANCYJNY