Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

SPRZEDAŻ PODNOŚNIKÓW KOSZOWYCH - PALAZZANI

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TZX 170

Aluminiowa rama i nisko położony środek ciężkości dla maksymalnej stabilności. Podwójnie przegubowe teleskopowe wysięgniki poprawiają zwrotność w powietrzu i zapewniają stabilną pozycję roboczą. Nisko położony środek ciężkości zapewnia maszynie doskonałą stabilność podczas jazdy po nierównym terenie i pochyłościach.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TZX 190

Brak ograniczeń ruchu do wysokości 19 metrów. Wysięgnik z dwoma przegubowymi i teleskopowymi sekcjami zapewnia maksymalną wysokość roboczą do 19 m bez żadnych ograniczeń z 2 operatorami w klatce. Hydrauliczny układ sterowania jest prosty i niezawodny, a ruchy są płynne i precyzyjne. Konfiguracja jest łatwa i szybka dzięki automatycznemu samo poziomowaniu. Doskonała stabilność podczas jazdy po nierównym terenie i zboczach.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TZX 225

Najlepszy stosunek wagi do osiągów w swojej kategorii, dający doskonałą wszechstronność. Możliwość holowania przyczepą 2-osiową i pracy na miękkim terenie i delikatnych podłogach. Indywidualnie obracane podpory pozwalają na łatwe ustawienie w ograniczonych obszarach. Maksymalna zwrotność w powietrzu dzięki przegubowym ramionom, z których każde wyposażone jest w podwójne przedłużenie teleskopowe. Małe wymiary i duża stabilność w ruchu.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TSJ 23.1

Podnośnik koszowy o kompaktowych wymiarach. Dzięki złożonym wymiarom, regulowanym gąsienicom i niewielkiej wadze model ten nadaje się szczególnie do pracy w małych przestrzeniach i tam, gdzie obciążenie podłogi jest ograniczone. Teleskopowy wysięgnik główny i przegubowy wysięgnik zapewniają najlepszą zwinność w powietrzu na wszystkich wysokościach bez wychylenia ogonami. Wyposażona w system automatycznego ograniczania zasięgu i diagnostyczny monitor z ekranem dotykowym, ta platforma jest naprawdę łatwa w użyciu.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TZX 250

Aluminiowy teleskopowo-przegubowy wysięgnik, minimalna waga, maksymalna wydajność. Wysięgnik z dwoma przegubowymi i teleskopowymi sekcjami zapewnia maksymalną wysokość roboczą do 25 mi bez żadnych ograniczeń z 2 operatorami w klatce. Konfiguracja jest łatwa i szybka dzięki automatycznemu samo poziomowaniu. Doskonała stabilność podczas jazdy po nierównym terenie i zboczach.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TSJ 25

Doskonała zdolność do pracy i pozycjonowanie. Możliwość regulacji szerokości gąsienic od 0,98 do 1,30 oraz niezależne obracanie każdego wysięgnika w różnych pozycjach, daje temu modelowi doskonałe możliwości dostępu i ustawienia, szczególnie w ograniczonych obszarach i na dużych zboczach. Teleskopowy wysięgnik główny i przegubowy wysięgnik zapewniają najlepszą zwinność w powietrzu na wszystkich wysokościach bez wychylenia ogonami. Wysięgnik obraca się w każdych warunkach, a węże są chronione wewnątrz wysięgnika.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TSJ 27

Wyjątkowa zwinność w powietrzu. Doskonały stosunek masy do wydajności i kompaktowe wymiary do użytku na zewnątrz i wewnątrz. Posiada gąsienice o zmiennej szerokości (0,98-1,30 m), umożliwiające bezpieczne poruszanie się po zboczach i manewrowanie w ograniczonej przestrzeni. Każdy wysięgnik można obracać w 2 różnych pozycjach, aby pracować w ograniczonych przestrzeniach. 5-sekcyjny wysięgnik teleskopowy i przegubowy wysięgnik zapewniają wysoką zwrotność i precyzję w powietrzu. Dostępny również na kołach i zasilaczem DC ECO.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TSJ 30.1

Klasyczny Ragno Palazzani, lekki i kompaktowy. Na gąsienicach lub kołach jest klasyczną platformą pająka, lekką i kompaktową, z 5-częściowym teleskopowym wysięgnikiem i górnym przegubowym wysięgnikiem. Każdy wysięgnik można obracać w 2 różnych pozycjach, aby pracować w ograniczonych obszarach, z automatycznym samo poziomowaniem. Obrót wysięgnika jest nieograniczony w każdych warunkach konfiguracji, a węże są prowadzone wewnątrz wysięgnika.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI XTJ 32

Szybkość i wydajność przy 360°. Maksymalna wszechstronność i doskonała wydajność do stosowania w różnych warunkach środowiskowych. Teleskopowy wysięgnik i obrót o 360° w sposób ciągły. Niezależne stabilizatory w połączeniu z wieloma kombinacjami Szybkie i łatwe ustawienie dzięki automatycznemu samo poziomowaniu. Szybka konfiguracja na wąskich pozycjach i stromych zboczach, z automatycznym poziomowaniem. Wymiary schowane. Wysokie prędkości funkcji nawet z silnikiem elektrycznym.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TZ 330+

Podnośniki pająkowe z podwójnym ramieniem pantografowym. Maksymalna wysokość robocza 32 m i maksymalny wysięg 16,5 m przy zasięgu podnoszenia 11 m. Duża klatka 1800 x 70 x 110 mm o nośności 120-250 kg. Lekkie, o wymiarach składowanych, wyposażone w niezależne stabilizatory do wielokrotnego ustawiania na każdą potrzebę, o zasadniczej konstrukcji i ograniczonym obciążeniu.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TSJ 35

Dostępny również na kołach z zasilaczem DC ECO. Automatyczne, proste i szybkie ustawienie dzięki równoczesnemu opuszczaniu i zsynchronizowanej artykulacji stóp. Szybki transfer nawet na mocnych stokach. Niski nacisk na podłoże dzięki szerokim gumowym gąsienicom. Konstrukcja jest solidna i gwarantuje stabilne ustawienie anteny nawet przy dużych klatkach.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI XTJ 37+

Wszechstronność pająka na najwyższym poziomie. Wąski i kompaktowy, zarówno do jazdy, jak i ustawiania, może pracować na dowolnej wysokości od -5 do +37 metrów z łatwymi i bezpośrednimi ruchami, z zerowym kołysaniem. Automatyczna konfiguracja z wysięgnikami indywidualnie obracającymi się i przegubowymi w 6 różnych pozycjach. Obrót wysięgnika o 660 ° w każdych warunkach konfiguracji. Obszary robocze o DMC 120, 230 i 330 kg są stale monitorowane przez automatyczny system bezpieczeństwa „kierownik obszaru”. Wciągarka elektryczna 200 lub 250 kg jest wymienna z klatką powietrzną. Wciągarka hydrauliczna 500 kg jest wymienna z klatką powietrzną. 

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TSJ 39

Mocny i stabilnyAutomatyczne, proste i szybkie ustawienie dzięki równoczesnemu opuszczaniu i zsynchronizowanej artykulacji stóp. Szybki transfer nawet na mocnych stokach. Niski nacisk na podłoże dzięki szerokim gumowym gąsienicom. Konstrukcja jest solidna i gwarantuje stabilne ustawienie anteny nawet przy dużych klatkach. Dostępny również na kołach z zasilaczem DC ECO.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI XTJ 43+

Wszechstronność  na najwyższym poziomie. Wąski i kompaktowy, zarówno do jazdy, jak i ustawiania, może pracować na dowolnej wysokości od -4 do +43 metrów z łatwymi i bezpośrednimi ruchami, bez wychylania ogonów. Automatyczna konfiguracja z wysięgnikami indywidualnie obracającymi się i przegubowymi w 6 różnych pozycjach. Obrót wysięgnika o 660 ° w każdych warunkach konfiguracji. Obszary robocze o DMC 120, 230 i 330 kg są stale monitorowane przez automatyczny system bezpieczeństwa „kierownik obszaru”. Wciągarka elektryczna 200 lub 250 kg jest wymienna z klatką powietrzną. Wciągarka hydrauliczna 500 kg jest wymienna z klatką powietrzną. Jest to idealne rozwiązanie do wynajmu.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI XTJ 48.1+

Możliwość pracy od  -4 do +49 metrów wysokości. Łatwe i bezpośrednie ruchy na dowolnej wysokości bez wychylania ogonów. Zmienne pozycje każdej nogi wysięgnika zapewniają wiele konfiguracji ustawień, zwłaszcza w wąskiej pozycji. „System zarządzania obszarem” automatycznie dostosowuje wysięg w zależności od stabilizacji i obciążenia (120/230/330 kg), umożliwiając obrót o 660°. Wciągarka hydrauliczna o masie 500 kg jest wymienna z klatką powietrzną. Dostępna również na kołach z zasilaczem DC ECO.

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI XTJ 52+

Możliwość pracy od  -5 do +52 metrów wysokości. Zmienne pozycje każdej nogi wysięgnika zapewniają wiele konfiguracji ustawień, szczególnie w wąskiej pozycji. „System zarządzania obszarem” automatycznie dostosowuje wysięg w zależności od stabilizacji i obciążenia (120/230/400 kg), umożliwiając obrót o 660°. Wciągarka hydrauliczna o masie 500 kg jest wymienna z klatką powietrzną. Dostępna również na kołach z zasilaczem DC ECO.

PROFESJONALIZM

RÓŻNE ZASTOSOWANIA

GWARANCJA JAKOŚCI

Podnośniki koszowe

Podnośniki koszowe to urządzenia umożliwiające instalatorom, montażystom i serwisantom prowadzenie prac na znacznych wysokościach. Ze względu na swoją budowę oraz zasięg podnośniki koszowe są niezwykle bezpieczne i znajdują zastosowanie w wielu branżach. Z ich zalet korzystają producenci kreacji reklamowych, serwisanci napowietrznych linii przesyłowych, a także profesjonalne firmy sprzątające zajmujące się czyszczeniem okien i elewacji.

Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie rynku na specjalistyczne usługi dźwigowe wzbogaciliśmy naszą ofertę o sprzedaż podnośników koszowych. Dla Naszych Klientów posiadamy innowacyjne podnośniki koszowe o dużym zasięgu i niewielkich gabarytach. To właśnie mały rozmiar sprawia, że nasze podnośniki koszowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem klientów poszukujących bezpiecznego sposobu na pracę w trudnodostępnych miejscach lub w warunkach ograniczonej przestrzeni uniemożliwiającej zaangażowanie tradycyjnego podnośnika koszowego.

Sprzedaż podnośników koszowych

Nasza firma z siedzibą na terenie Warszawy specjalizuje się w świadczeniu sprzedaży profesjonalnych maszyn dźwigowych. Naszym Klientom oferujemy m.in. sprzedaż podnośników koszowych przeznaczonych do wykonywania prac na wysokościach. Nasze podnośniki koszowe umożliwią Państwu efektywną i bezpieczną pracę w trudnodostępnych miejscach.

Jako wypożyczalnia podnośników koszowych przeznaczonych do pracy na wysokościach specjalizujemy się w zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, których niewielki rozmiar i kompaktowa budowa umożliwiają bezpieczną i wygodną pracę w warunkach ograniczonej przestrzeni. Do współpracy zachęcamy głównie Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości, jak i całej Polski. Współpracujemy z przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi, każdorazowo świadcząc produkty dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.