Sprzedaż nowoczesnego sprzętu montażowego

Nasza firma dostarcza klientom rzetelne informacje o produktach i usługach, bez dyskredytowania konkurencji. Jesteśmy również wsparciem klienta w procesie podejmowania decyzji zakupowych, oferując doradztwo i pomoc w znalezieniu optymalnych rozwiązań. Nasze podejście opiera się na pełnej przejrzystości i budowaniu trwałych relacji z klientami.

ŻURAWIE SZYBKOMONTUJĄCE

Znane z niezawodności, szybkiego montażu i transportu. Żurawie wieżowe Terex są wysoko cenione na całym świecie.

Mini żurawie

Wymiary i lekkość, w połączeniu z precyzyjną zwrotnością co do milimetra, pozwalają na szybkie działanie.

Podnośniki koszowe

Dźwigowe urządzenie z hydraulicznym ramieniem. Używane np. do malowania elewacji i czyszczenia okien.

ŻURAWIE PICK&CARRY

Do podnoszenia i przenoszenia załadunku. 100% elektryczne, zasilane akumulatorowo i mogą pracować przez 8 godzin bez przerwy.

 

Manipulatory

Kompaktowa konstrukcja pomaga dotrzeć tam, gdzie inne maszyny muszą się poddać. Łatwość wykorzystania do płyt warstwowych i okien.

OSPRZĘT

Przyssawki do szkła, płyt warstwowych, paneli ściennych i dachowych. Kosz roboczy, łyżki, wciągarka, widły obrotowe.

Lift24 nie boi się mówić dobrze o konkurencji.

Nasz ciągły rozwój nie jest zasługą krytykowania innych, ale jest wynikiem ciężkiej pracy.

SPRZEDAŻ PODNOŚNIKÓW KOSZOWYCH

Mogą z łatwością przemieszczać się w terenie i na zboczach takich jak: rampy garaży, klatki schodowe itp. Przechodzą przez normalne drzwi i działają w zamkniętych i zatłoczonych środowiskach, bez hałasu i spalin.

SPRZEDAŻ MASZYN

Dla nas uczciwość nie jest wyborczym sloganem, ale realną wartością, którą doceniło już wielu Klientów. Jesteśmy wsparciem dla Klienta przed sprzedażą, kiedy trzeba rozwiewać wątpliwości, szukać optymalnych rozwiązań i oszczędzać pieniądze klientów. Ale nie zostawiamy ich po sprzedaży, bo wiemy, że zyskane zaufanie trzeba pielęgnować.

PROFESJONALIZM

RÓŻNE ZASTOSOWANIA

GWARANCJA JAKOŚCI

SPRZEDAŻ MINI ŻURAWI

Stworzony do użytku wewnątrz i na zewnątrz w ograniczonych przestrzeniach i ciężko dostępnych budynkach. Wymiary i lekkość żurawia, w połączeniu z precyzyjną zwrotnością co do milimetra, pozwalają na jego szybkie i mniej inwazyjne działanie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
FORMULARZ

Na każde zapytanie staramy się odpowiedzieć w ciągu doby. Możesz zostawić nam też numer telefonu — oddzwonimy w pilnych sprawach!

W pierwszej kolejności proszę wybrać temat rozmowy z listy rozwijanej: