SPRZEDAŻ PRZYSSAWEK - KAPPEL

Projektujemy ssawki na życzenie i według potrzeb Klienta

PODNOŚNIK DO SZKŁA

OKTOPUS GL-LN 400

Opcje konfiguracyjne OKTOPUS® GLASS-Jack GL-LN 400 umożliwiają podnoszenie i montaż szczególnie długich, wąskich szyb (np. do montażu ogrodów zimowych). Ucho dźwigowe urządzenia umożliwia podłączenie do istniejącego wciągnika (dostarczonego przez klienta). Rama ssąca może być ręcznie obracana o 360° i przechylana o 90°. Elementy obsługi i wyświetlacza są rozmieszczone ergonomicznie i umożliwiają wygodne pozycjonowanie i przesuwanie ładunku. Elektrycznie sterowana pompa próżniowa jest zasilana energią z systemu akumulatorów 24 V DC. Dostępna opcjonalna funkcja odmuchu ułatwia i przyspiesza uwalnianie zassanych tafli szkła. Odchylenia od stanu nominalnego są sygnalizowane przez optyczne i akustyczne urządzenia ostrzegawcze. Nawet w przypadku całkowitego przebicia energii podciśnienie pozostaje w każdej przyssawce przez co najmniej 5 minut. W ten sposób zapewnione jest zawsze bezpieczne opuszczanie ładunku.

PODNOŚNIK DO SZKŁA

OKTOPUS GL-N 400/300

Bardzo niska wysokość konstrukcyjna OKTOPUS® GLASS-Jack GL-N 400/300 wynosząca zaledwie 190 mm pozwala na montaż elementów szklanych i elewacyjnych w prześwitach o szerokości zwykle zaledwie 30 cm między fasadami budynku a rusztowaniem przed nim. Wysięgniki umożliwiają manipulację elementami o maksymalnej wadze 400 kg (w poziomie) i 300 kg (w pionie). Dostępna opcjonalna funkcja blow-off umożliwia i przyspiesza uwolnienie zassanych tafli szkła. Odchylenia od stanu nominalnego są sygnalizowane przez optyczne i akustyczne urządzenia ostrzegawcze. Nawet w przypadku całkowitego przebicia energii podciśnienie pozostaje w każdej przyssawce przez co najmniej 5 minut. W ten sposób zawsze można zapewnić bezpieczne opuszczanie ładunku.

PODNOŚNIK DO SZKŁA

OKTOPUS GL-RN 400/600/800

Podciśnieniowe urządzenie do podnoszenia ładunku OKTOPUS® GLASS-Jack GL-RN 400/600/800 jest przeznaczone do przenoszenia dużych szyb i elementów okiennych o maksymalnej wadze 800 kg. Wyposażone jest w dwuobwodowy system podciśnieniowy do zastosowania na budowie zgodnie z normą DIN EN 13155. Ucho dźwigowe urządzenia umożliwia podłączenie urządzenia do istniejącego wciągnika (dostarczonego przez klienta). Rama ssąca może być ręcznie obracana o 360° i przechylana o 90°. Elementy pozycjonujące i wyświetlające są rozmieszczone ergonomicznie i umożliwiają wygodne pozycjonowanie i przesuwanie ładunku. Elektrycznie sterowana pompa próżniowa jest zasilana energią z systemu akumulatorów 24 V DC. Odchylenia od stanu nominalnego są sygnalizowane przez optyczne i akustyczne urządzenia ostrzegawcze. Nawet w przypadku całkowitej awarii energii, próżnia pozostaje w każdej przyssawce przez co najmniej 5 minut. W ten sposób zawsze można zapewnić bezpieczne opuszczanie ładunku. Dostępny opcjonalnie siłownik opuszczania umożliwia płynne i bez szarpnięć opuszczanie ładunku. Dostępna opcjonalna funkcja wydmuchu ułatwia i przyspiesza uwalnianie zassanych tafli szkła.

PODNOŚNIK DO SZKŁA

OKTOPUS GL-LN 600

OKTOPUS® GLASS-Jack GL-LN 600 nadaje się szczególnie do podnoszenia i montażu długich i wąskich elementów szklanych (np. do montażu ogrodów zimowych) o maksymalnej wadze 600 kg. Dodatkowa możliwość konfiguracji GL-LN 600 w kształcie krzyża rozszerza zakres zastosowań urządzenia również w przypadku szyb prostokątnych. Ucho dźwigowe urządzenia umożliwia podłączenie urządzenia do istniejącego wciągnika (dostarczonego przez klienta). Rama ssąca może być ręcznie obracana o 360° i przechylana o 90°. Elementy obsługi i wyświetlacza są rozmieszczone ergonomicznie i umożliwiają wygodne pozycjonowanie i przesuwanie ładunku. Elektrycznie sterowana pompa próżniowa jest zasilana energią z systemu akumulatorów 24 V DC. Dostępna opcjonalna funkcja odmuchu ułatwia i przyspiesza uwalnianie zassanych tafli szkła. Odchylenia od stanu nominalnego są sygnalizowane przez optyczne i akustyczne urządzenia ostrzegawcze. Nawet w przypadku całkowitego zaniku energii podciśnienie pozostaje w każdej przyssawce przez co najmniej 5 minut. W ten sposób zapewnione jest zawsze bezpieczne opuszczanie ładunku.

PODNOŚNIK DO SZKŁA

OKTOPUS GL-CC 600 DES

Podciśnieniowe urządzenie do podnoszenia ładunków OKTOPUS® GLASS-Jack GL-CC 600 DES jest przeznaczone do przenoszenia szyb i elementów okiennych o maksymalnej wadze 600 kg. Odchylenia od stanu nominalnego są sygnalizowane przez optyczne i akustyczne urządzenia ostrzegawcze. Nawet w przypadku całkowitego zaniku energii podciśnienie pozostaje w każdej przyssawce przez co najmniej 5 minut. W ten sposób zawsze można zapewnić bezpieczne opuszczanie ładunku. Specjalne adaptery umożliwiają mocowanie urządzenia do wysięgników różnych mini żurawi i żurawi samochodowych (dostarczanych przez klienta) i umożliwiają prace przy szkleniu w trudno dostępnych miejscach. Specjalny adapter ze zintegrowanymi ruchami hydraulicznymi do stosowania jako osprzęt wózków teleskopowych (niezależny od wciągnika i OKTOPUS(R) GL-CC 600 DES: przesuw boczny ± 100 mm lewo/prawo, wysięgnik teleskopowy 300 mm do przodu/do tyłu). Rama ssąca może być hydraulicznie przechylana o 120°, obracana elektrycznie bez końca o 360° i obracana elektrycznie o ± 35°

PODNOŚNIK DO SZKŁA

OKTOPUS GL-N 800

Dzięki bardzo niskiej masie całkowitej (w zależności od wyposażenia) wynoszącej tylko 60-90 kg, OKTOPUS® GLASS-Jack GL-N 800 jest idealnym urządzeniem do przenoszenia szyb i elementów okiennych o maksymalnej wadze 800 kg. Dostępny opcjonalnie adapter przyssawki do szyb giętych umożliwia również manipulowanie wypukłymi lub wklęsłymi szybami giętymi o promieniu gięcia ≥1000 mm i maksymalnej wadze do 320 kg. Jedno urządzenie dla trzech klas obciążenia (400/600/800 kg) zwiększenie Limitu Udźwigu Roboczego poprzez zamontowanie dodatkowych przyssawek (4 szt.: 400 kg, 6 szt.: 600 kg, 8 szt.: 800 kg). Opcjonalnie dostępne adaptery do przenoszenia zakrzywionych szyb (maks. 320 kg). Odchylenia od stanu nominalnego sygnalizują optyczne i akustyczne urządzenia ostrzegawcze. Opcjonalne ucho dźwigowe z regulacją nachylenia do optymalizacji położenia środka ciężkości, a tym samym pionowego ustawienia zassanych szklanek. Ruch obrotowy wokół osi poziomej z funkcją blokowania w krokach co 18°. Zgodność ze wszystkimi kryteriami normy DIN EN 13155. Opcjonalnie z zaworami ręcznymi, pilotem kablowym lub pilotem radiowym.

PROFESJONALNE WSPARCIE

RÓŻNE ZASTOSOWANIA

GWARANCJA JAKOŚCI

SERWIS POGWARANCYJNY