WYNAJEM ŻURAWIA DEKARSKIEGO DO PRZYCZEPY - KLAAS

 ŻURAW

KLAAS K400 RSX

Żuraw Klaas posiada ładowność 1600 kg i wysokośći haka 34,3 metrów. Zasięg pracy K400 RSX to 24 metry. Podparcie w kształcie litery X zachowuje się na wzór dźwigów samochodowych co zapewnie niezwykle pewną konstrukcję i bezproblemową pracę żurawia na przyczepie. Klaas posiada funkcje teleskopowania wierzchołka z pilota i system samopoziomowania. Z pilota jest także możliwość sterowania samego dźwigu jak i układem jezdnym. Mini żuraw na przyczepie marki Klaas posiada ekonomiczny silnik Diesla a jego masa całkowita to 3,5 tony.

· Wysokość haka: 34,3m
· Zasięg boczny: 24m / 250kg
· Udźwig roboczy: 1600kg
· Udźwig wersji rozładunkowej: 3000kg
· Funkcja teleskopowania wierzchołka z pilota
· Funkcja teleskopowania wierzchołka z podestem roboczym
· System samopoziomowania
· Układ samojezdny sterowany z pilota
· Sterowanie i obsługa dźwigu z pilota
· Ekonomiczny silnik diesla

Żurawie dekarskie

Żurawie dekarskieŻurawie dekarskie to profesjonalne urządzenia dźwigowe dedykowane do wykonywania prac ciesielsko-dekarskich na wysokościach. Żurawie charakteryzują się niezwykle stabilną konstrukcją, która zapewnia bezpieczną i wygodną pracę niezależnie od budowy dachu oraz rodzaju pokrycia dachowego.

Ze względu na osiągane parametry pracy żuraw ciesielsko-dekarski doskonale sprawdza się zarówno przy remontach pokryć dachowych, jak i pracach konstrukcyjnych. Jego ogromną zaletą jest przede wszystkim stosunkowo niewielki gabaryt urządzenia, dzięki czemu żuraw pracuje efektywnie także w warunkach ograniczonej powierzchni. Samo urządzenie zabudowane na przyczepie waży do 3,5 tony, jednocześnie mogąc udźwignąć maksymalnie do 1 600 kilogramów. Przyczepa z żurawiem dekarskim może być ciągnięta przez samochód dostawczy lub SUV, co dodatkowo zwiększa mobilność urządzenia.

Żurawie dekarskie doskonale sprawdzają się podczas realizacji prywatnych przedsięwzięć oraz dużych inwestycji budowlanych. Ekipa wykorzystująca przy pracy urządzenia dźwigowe, takie jak żuraw ciesielsko-dekarski jest w stanie wykonać znacznie więcej pracy w takim samym czasie, co w skali całej inwestycji przekłada się na bardzo duże oszczędności czasu oraz środków finansowych.

Żuraw ciesielsko-dekarski na wynajem

Nasza firma dysponuje żurawiem dekarskim marki Klass. Urządzenie posiada ładowność równą 1600 kilogramów oraz hak wysoki na 34,4 metra. Zasięg pracy urządzenia to 24 metry. Dźwig opiera się na podparciu w kształcie litery X, dzięki czemu zachowuje się na wzór hydraulicznych dźwigów samochodowych zapewniając dużą mobilność i wysoką stabilność pracy. Urządzenie może być ciągnięte przez dowolny pojazd uprawniony do ciągnięcia przyczepy o masie całkowitej do 3,5 t. To znacząco ułatwia nam dojazd do miejsc, do których dojazd urządzeniem pełno gabarytowym jest utrudniony lub wręcz niemożliwy.

Żurawie dekarskie wynajmujemy wraz z profesjonalną obsługą. Działamy na terenie całego kraju realizując powierzane nam zadania dźwigowe na placach budów oraz prywatnych parcelach. Pomagamy w pracach konstrukcyjno-budowlanych i remontowych. Największym atutem naszego żurawia są funkcje dostępne z pilota, dzięki którym urządzenie jeszcze lepiej radzi sobie w trudnych warunkach pracy.

Klientów poszukujących żurawi dekarskich lub ciesielsko-dekarskich na sprzedaż lub wynajem zachęcamy do kontaktu z marką Lift24. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz pełen wachlarz specjalistycznych usług dźwigowych. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

BEZPIECZNIE

KOMPLEKSOWO

TERMINOWO