WYNAJEM OSPRZĘTU - SSAWKI

PODNOŚNIK DO SZKŁA

KAPPEL DSKE2

Podnośnik próżniowy Kappel DSKE2-12V to narzędzie do pracy ze szklanymi przedmiotami. Ssawkę Kappela można dołączyć do żurawia komponując w ten sposób idealny zestaw pracy. Ciężar własny ssawki DSKE2 wynosi 55kg a udźwig maksymalny 450kg. Średnica talerzy to aż 330 mm a za zasilanie odpowiada akumulator 12V. Przyssawka próżniowa Kappel DSKE2 posiada obrót 360° i system dwuobwodowy próżniowy zapewniając tym samym ręczne przechylenie w poziomie o 90°. Model DSKE2 wyposażony jest w 6 ssawek.

PODNOŚNIK DO SZKŁA

KAPPEL DSKZL2-450

Podnośnik próżniowy Kappel DSKZL2-12V to narzędzie do pracy ze szklanymi przedmiotami. Ssawkę Kappela można dołączyć do żurawia komponując w ten sposób idealny zestaw pracy. Ciężar własny ssawki DSKZL2 wynosi 55kg a udźwig maksymalny 450kg. Średnica talerzy to aż 330 mm a za zasilanie odpowiada akumulator 12V. Przyssawka próżniowa Kappel DSKZL2 posiada obrót 360° i system dwuobwodowy próżniowy zapewniając tym samym ręczne przechylenie w poziomie o 90°. Model DSKZL2 wyposażony jest w 6 ssawek.

PODNOŚNIK DO SZKŁA

KAPPEL DSKZ2-600

Podnośnik próżniowy Kappel DSKZ2-12V to narzędzie do pracy ze szklanymi przedmiotami. Ssawkę Kappela można dołączyć do żurawia komponując w ten sposób idealny zestaw pracy. Ciężar własny ssawki DSKZ2 wynosi 75kg a udźwig maksymalny 600kg. Średnica talerzy to aż 330 mm a za zasilanie odpowiada akumulator 12V. Przyssawka próżniowa Kappel DSKZ2 posiada obrót 360° i system dwuobwodowy próżniowy zapewniający hydrauliczne przechylanie w poziomie o 90°. Model DSKZ2 wyposażony jest w aż 8 ssawek.

PODNOŚNIK DO SZKŁA

VACUMASTER 350/300

Podnośnik próżniowy VacuMaster 350/300 idealnie nadaje się do bezpiecznego obchodzenia się z przedmiotami szklanymi na zewnątrz. Dołączony do żurawia, umożliwia łatwe podnoszenie ładunków do 350 kg w poziomie lub 300 kg w pionie. Montowane przedmioty można obracać o 360° z trzema punktami blokowania na kąt prosty. VacuMaster 350/300 można obsługiwać bez podłączania do zasilania elektrycznego. Wskaźnik LED pokazuje stan naładowania akumulatora 12 V, który można wymienić. Ponadto kontrolowana pompa próżniowa zapewnia, że VacuMaster Glass pozostaje gotowy do pracy nawet przez osiem godzin. Udźwig zależy od liczby przyssawek (75 kg / płyta ssąca). 

Akumulator 12 V/4 A ; Pojemność baterii: 7Ah; Temperatura pracy: od 0°C do 40°C.

PODNOŚNIK DO SZKŁA

VACUMASTER 600

Podnośnik próżniowy VacuMaster 600 idealnie nadaje się do bezpiecznego obchodzenia się z przedmiotami szklanymi na zewnątrz. Dołączony do żurawia, umożliwia łatwe podnoszenie ładunków do 600 kg w pozycji poziomej lub pionowej. Montowane przedmioty można obracać o 360° (w krokach co 45°). VacuMaster 600 można obsługiwać bez podłączania do zasilania elektrycznego. Wskaźnik LED pokazuje stan naładowania akumulatora 12 V, który można wymienić. Ponadto kontrolowana pompa próżniowa zapewnia, że VacuMaster Glass pozostaje gotowy do pracy nawet przez osiem godzin. Udźwig zależy od liczby przyssawek (75 kg / płyta ssąca).

Akumulator 12 V/4 A ; Pojemność baterii: 7Ah; Temperatura pracy: od 0°C do 40°C.

PODNOŚNIK DO PŁYT WARSTWOWYCH

BEFARD XR 500

Chwytak BEFARD serii XR500 przeznaczony jest do przenoszenia, podnoszenia oraz montażu paneli ściennych i dachowych o długości do 14 m. Maksymalny łączny udźwig wszystkich 8 przyssawek wynosi 600 lub 1000 kg (w zależności od założonej przyssawki), a masa własna około 125 kg zależnie od konfiguracji osprzętu. Chwytak XR500 zasilany jest 2 akumulatorami 12 V i posiada duży zbiornik próżniowy prac z urządzeniami do pomiaru próżni. Standardowym wyposażeniem są ponadto m.in.: przedłużki (4szt.), zestaw dachowy 2x2 zawiesia, koła i kosz transportowy, a także pasy bezpieczeństwa.

WYNAJEM OSPRZĘTU - POZOSTAŁE

OSPRZĘT

KOSZ POMOST ROBOCZY

 • Maksymalne bezpieczeństwo podnoszonych osób.
 • Rozkładany / składany w 50 sekund.
 • Homologacja na 3 osoby.
 • Dostęp na pomost z 3 stron.

OSPRZĘT

WCIĄGARKI 4t i 5t

 • Wciągarka hydrauliczna o dużym uciągu 4t lub 5t. 
 • Hamulec negatywny w kąpieli olejowej zapewnia zmniejszony koszt eksploatacji
 • Lina na wielokrążkach w celu zwiększenia siły uciągu
 • Standardowa prowadnica liny zapewnia łatwość użycia
 • Bezpieczeństwo: hak obrotowy samoblokujący z homologacją

OSPRZĘT

WIDŁY OBROTOWE 180°

 • Przystawka do wózków widłowych do przechylania i odchylania do ładowarek teleskopowych, która oferuje dodatkowe obracanie o 90 ° po obu stronach.
 • Ten ruch obrotowy w połączeniu z nachyleniem 90 ° zwiększa elastyczność na wąskich placach budowy.
 • Osprzęt do ładowarki teleskopowej Manitou oferuje wyjątkową wszechstronność w działaniu, dostosowując jedną ładowarkę teleskopową Manitou do szerokiego zakresu zastosowań.

OSPRZĘT

ŁYŻKI

 

 • Łyżki zwiększają wszechstronność maszyny, przeznaczonych do przenoszenia materiałów o gęstości mniejszej lub równej 1 000 kg / m³.
 • Wszystkie modele z asortymentu łyżek z lekkiego materiału mają opcjonalne przykręcane płytki ścierne 400 HB w celu zwiększenia trwałości.
 • Łyżki mają złożony kształt ułatwiający operacje załadunku i rozładunku.
 • Opracowane z myślą o codziennym użytkowaniu i ciężkich pracach.

BEZPIECZNIE

KOMPLEKSOWO

TERMINOWO