WYNAJEM PODNOŚNIKÓW KOSZOWYCH - PALAZZANI

PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TZX 170C

Aluminiowa rama i nisko położony środek ciężkości dla maksymalnej stabilności. Podwójnie przegubowe teleskopowe wysięgniki poprawiają zwrotność w powietrzu i zapewniają stabilną pozycję roboczą. Nisko położony środek ciężkości zapewnia maszynie doskonałą stabilność podczas jazdy po nierównym terenie i pochyłościach.
PODNOŚNIK KOSZOWY

PALAZZANI TZX 250

Aluminiowy teleskopowo-przegubowy wysięgnik, minimalna waga, maksymalna wydajność. Wysięgnik z dwoma przegubowymi i teleskopowymi sekcjami zapewnia maksymalną wysokość roboczą do 25 metrów bez żadnych ograniczeń z 2 operatorami na pokładzie! Konfiguracja jest łatwa i szybka dzięki automatycznemu samo poziomowaniu. Doskonała stabilność podczas jazdy po nierównym terenie i zboczach.

Podnośniki koszowe

Podnośniki koszowe to urządzenia umożliwiające instalatorom, montażystom i serwisantom prowadzenie prac na znacznych wysokościach. Ze względu na swoją budowę oraz zasięg podnośniki koszowe są niezwykle bezpieczne i znajdują zastosowanie w wielu branżach. Z ich zalet korzystają producenci kreacji reklamowych, serwisanci napowietrznych linii przesyłowych, a także profesjonalne firmy sprzątające zajmujące się czyszczeniem okien i elewacji. Dołącz do nich i zainteresuj się wynajmem podnośników koszowych w Warszawie.

Podnośniki typu Spider

Podnośniki koszowe typu pająk to rozwiązanie polecane przy obsłudze obiektów sportowych oraz wykonywaniu innych prac na wysokości. Spider to podnośnik koszowy, który oferujemy w różnych wariantach. Ze względu na wysoką funkcjonalność oraz niezawodność podnośniki typu spider są najchętniej wybierane w wariancie elektrycznym. Podnośnik koszowy samojezdny elektryczny to niezawodne rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się podczas prac wykonywanych w ograniczonych przestrzeniach. Urządzenie może pracować w warunkach zewnętrznych oraz wewnątrz obiektów, co znacząco poszerza zakres aplikacji i wpływa na dużą popularność pająka. Oferujemy wynajem podnośników kosztowych tego typu w Warszawie.

Wynajem podnośników koszowych

Jako wypożyczalnia podnośników koszowych przeznaczonych do pracy na wysokościach specjalizujemy się w zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, których niewielki rozmiar i kompaktowa budowa umożliwiają bezpieczną i wygodną pracę w warunkach ograniczonej przestrzeni. Do współpracy i skorzystania z opcji wynajmu podnośników koszowych zachęcamy głównie Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości, jak i całej Polski. Współpracujemy z przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi, każdorazowo świadcząc produkty dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Podnośniki gąsienicowe

Podnośniki gąsienicowe to urządzenia, które doskonale sprawdzają się w pracy na trudnych nawierzchniach. Z powodzeniem można je użytkować na zewnątrz pomieszczeń, jak i w pomieszczeniach o nierównych posadzkach. Podnośniki gąsienicowe zapewniają duży zasięg, przy jednoczesnym niewielkim rozmiarze i kompaktowej budowie samego podnośnika. To czyni je niezastąpionym rozwiązaniem w przypadku ograniczonych przestrzeni oraz pracy w ciasnych miejscach. Bardzo dobrze sprawdzą się wszędzie tam, gdzie standardowy podnośnik jest zbyt duży, „nieporęczny” lub posiada zbyt ograniczone pole manewru. Przekonaj się osobiście, wybierając wynajem podnośników koszowych w Warszawie.

PROFESJONALNE WSPARCIE

RÓŻNE ZASTOSOWANIA

GWARANCJA JAKOŚCI

SERWIS POGWARANCYJNY