Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

WYNAJEM PODNOŚNIKA KOSZOWEGO

PODNOŚNIK KOSZOWY

TEUPEN LEO 18 GT

Podnośnik hydrauliczny Teupen 18GT to nasz młodszy czerwony brat z maksymalną wysokością podniesienia platformy do ponad 16 metrów i prędkością poruszania aż 1,8 km/h. Wymiary platformy wynoszą 1,1 x 1,4 x 0,7 m. Waga podnośnika to 2450 kg a długość wynosi 5,2 m.

PODNOŚNIK KOSZOWY

TEUPEN LEO 23 T

Podnośnik hydrauliczny Teupen 18GT to nasz starszy brat wyróżniający się maksymalną wysokością podniesienia platformy do 21 metrów i prędkością poruszania się do 1,3 km/h. Wymiary platformy są takie same jak w przypadku LEO 18 i wynoszą 1,1 x 1,4 x 0,7 m. Waga to niespełna 3 tony a długość to tylko 6,2 m.

BEZPIECZNIE

KOMPLEKSOWO

TERMINOWO

Podnośniki koszowe

Podnośniki koszowe to urządzenia umożliwiające instalatorom, montażystom i serwisantom prowadzenie prac na znacznych wysokościach. Ze względu na swoją budowę oraz zasięg podnośniki koszowe są niezwykle bezpieczne i znajdują zastosowanie w wielu branżach. Z ich zalet korzystają producenci kreacji reklamowych, serwisanci napowietrznych linii przesyłowych, a także profesjonalne firmy sprzątające zajmujące się czyszczeniem okien i elewacji.

Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie rynku na specjalistyczne usługi dźwigowe wzbogaciliśmy nasza ofertę o usługi wykonywane przy pomocy podnośników koszowych. Do dyspozycji Naszych Klientów oddajemy innowacyjne podnośniki koszowe o dużym zasięgu i niewielkich gabarytach. To właśnie mały rozmiar sprawia, że nasze podnośniki koszowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem klientów poszukujących bezpiecznego sposobu na pracę w trudnodostępnych miejscach lub w warunkach ograniczonej przestrzeni uniemożliwiającej zaangażowanie tradycyjnego podnośnika koszowego.

Wynajem podnośników koszowych – profesjonalne usługi dźwigowe

Nasza firma z siedzibą na terenie miasta Warszawa specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług dźwigowych. Naszym Klientom oferujemy m.in. wynajem podnośników koszowych przeznaczonych do wykonywania prac na wysokościach. Nasze podnośniki koszowe umożliwią Państwu efektywną i bezpieczną pracę w trudnodostępnych miejscach. Wynajem podnośników koszowych to usługa, którą świadczymy na zasadach wynajmu krótko- i długookresowego, umożliwiając tym samym terminowe przeprowadzenie wszystkich prac na wysokości.

Jako wypożyczalnia podnośników koszowych przeznaczonych do pracy na wysokościach specjalizujemy się w zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, których niewielki rozmiar i kompaktowa budowa umożliwiają bezpieczną i wygodną pracę w warunkach ograniczonej przestrzeni.

Wynajem podnośników koszowych oferujemy wraz profesjonalną obsługą operatora. Do współpracy zachęcamy głównie Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości, jak i całej Polski. Współpracujemy z przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi, każdorazowo świadcząc usługi dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.