WYNAJEM WÓZKÓW TRANSPORTOWYCH

WÓZEK TRANSPORTOWY

ERGOMOVER

Wózek transportowy ErgoMover możliwy jest do zamówienia w kilku wariantach.

ErgoMover Go to podstawowy model bez hydrauliki, wyposażony w silnik elektryczny, ergonomiczny i przyjazny dla użytkownika uchwyt ze wbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa, spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa, posiada wbudowaną ładowarkę, dwa legary i cztery wsporniki, urządzenie waży 311 kg i pozwala przewieść płyty o długości do 3 metrów. Możliwość rozbudowy o: platformę obrotową 360°; Cargo do transportu elementów szklanych; XL z platformą 200 × 100 cm.

ErgoMover Lift & Go to akumulatorowy elektryczny wózek transportowy, który posiada te same funkcję co poprzednich z tą różnicą, że posiada hydrauliczny podnośnik platformy. Wózek został zaprojektowany w celu zastąpienia ręcznego przenoszenia płyt gk i ciężkich materiałów budowlanych. Możliwość rozbudowy o: platformę obrotową 360°; Flex z platformą o w 3 wariantach 1,80, 2,27 lub 2,47 m.

ErgoMover Manipulator to wyjątkowy samobieżny wózek, który oprócz tego, że jest w stanie układać stosy płyt gk, może również ułożyć stos płyt gk do pozycji pionowej. Wszystkie funkcje podnoszenia i przechylania są napędzane przez potężny elektryczny układ hydrauliczny spełniający funkcje bezpieczeństwa. Udźwig max. 1200 kg, szerokość 70 cm, waga 425 kg. Manipulator może przewieść płyty o długości 3 metrów.

BEZPIECZNIE

KOMPLEKSOWO

TERMINOWO

Praca z dużymi przeszkleniami wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań technologicznych. Aby ograniczyć pracę ludzkich rąk oraz zwiększyć bezpieczeństwo, stosuje się podnośniki do szkła. Urządzenia te skonstruowane są tak, aby ułatwiały przenoszenie i montaż tafli szklanych o różnych gabarytach. Podnośnik próżniowy wyposażony jest w specjalny system przyssawek, które umożliwiają równomierne złapanie szyby.

Wynajem podnośników do szkła

Działalność naszej firmy opiera się na dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych do zakładów przemysłowych i produkcyjnych. Zdajemy sobie sprawę, że zakup wyspecjalizowanych urządzeń to spora inwestycja, dlatego my proponujemy wynajem podnośników do szkła. W ofercie mamy manipulatory do przenoszenia szyb, ładowarki i podnośniki próżniowe o różnej specyfikacji i zakresie pracy, dzięki czemu można je dobrać do potrzeb zakładu.

Podnośnik próżniowy — wynajem

Montaż i transport przeszkleń to trudne zadanie, wymagające precyzji i odpowiednich umiejętności. Wykorzystując podnośniki do szkła można usprawnić procesy produkcyjne oraz całkowicie zrezygnować z ręcznego przenoszenia tafli. Ich konstrukcja zaprojektowana jest tak, aby przy maksymalnym wykorzystaniu ruchomości urządzenia, ograniczyć ryzyko uszkodzenia przenoszonego materiału. Podnośnik próżniowy jest intuicyjny w obsłudze i nie wymaga od operatora dużych nakładów siły.

Prowadząc wynajem podnośników do szkła oferujemy kompleksowy zakres usług i indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb.

Zapraszamy do współpracy