SPRZEDAŻ WÓZKÓW TRANSPORTOWYCH

WÓZEK TRANSPORTOWY

ERGOMOVER

Wózek transportowy ErgoMover możliwy jest do zamówienia w kilku wariantach.

ErgoMover Go to podstawowy model bez hydrauliki, wyposażony w silnik elektryczny, ergonomiczny i przyjazny dla użytkownika uchwyt ze wbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa, spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa, posiada wbudowaną ładowarkę, dwa legary i cztery wsporniki, urządzenie waży 311 kg i pozwala przewieść płyty o długości do 3 metrów. Możliwość rozbudowy o: platformę obrotową 360°; Cargo do transportu elementów szklanych; XL z platformą 200 × 100 cm.

ErgoMover Lift & Go to akumulatorowy elektryczny wózek transportowy, który posiada te same funkcję co poprzednich z tą różnicą, że posiada hydrauliczny podnośnik platformy. Wózek został zaprojektowany w celu zastąpienia ręcznego przenoszenia płyt gk i ciężkich materiałów budowlanych. Możliwość rozbudowy o: platformę obrotową 360°; Flex z platformą o w 3 wariantach 1,80, 2,27 lub 2,47 m.

ErgoMover Manipulator to wyjątkowy samobieżny wózek, który oprócz tego, że jest w stanie układać stosy płyt gk, może również ułożyć stos płyt gk do pozycji pionowej. Wszystkie funkcje podnoszenia i przechylania są napędzane przez potężny elektryczny układ hydrauliczny spełniający funkcje bezpieczeństwa. Udźwig max. 1200 kg, szerokość 70 cm, waga 425 kg. Manipulator może przewieść płyty o długości 3 metrów.

WÓZEK TRANSPORTOWY

AP 700

Wózek transportowy AP 700 służy do przewozu dużych powierzchni szklanych, płyt gipsowo-kartonowych, płyt osb, blatów kamiennych i wszelkich innych płaskich ciężkich rzeczy. Wózek jest składany i mieści się w każdym samochodzie osobowym. Niewielka szerokość 80 cm, skrętne koła o średnicy 26 cm i konstrukcja ocynkowana malowana proszkowo z długością łączników rurowych do 2-metrowych powoduje, że jest najchętniej używany model wózka. Nośność kół wynosi 800 kg.

WÓZEK TRANSPORTOWY

AP 1000

Wózek transportowy AP 1000 służy do przewozu dużych powierzchni szklanych, płyt gipsowo-kartonowych, płyt osb, blatów kamiennych i wszelkich innych płaskich ciężkich rzeczy. Wózek jest składany i mieści się w każdym samochodzie osobowym. Niewielka szerokość 80 cm, skrętne koła o średnicy 26 cm i konstrukcja ocynkowana malowana proszkowo z długością łączników rurowych do 2-metrowych powoduje, że jest najchętniej używany model wózka. Bliźniaczy model do AP 700 ze zwiększoną nośnością kół 1200 kg.

BEZPIECZNIE

KOMPLEKSOWO

TERMINOWO