SERWIS

SERWISUJ Z LIFT24

LIFT24® zapewnia serwis oraz sprzedaż części do wszystkich urządzeń podlegających dozorowi urzędu technicznego (UDT). Oferujemy wsparcie w przygotowaniu dokumentacji wymaganej przez UDT w celu dopuszczenia maszyny do użytku.

LIFT24® autoryzowany serwis: SPT, JMG, PALAZZANI, WINLET I WIRTH GMBH. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz części zamienne.

Jako dealer nowych maszyn jesteśmy w kontakcie z inżynierami projektującymi oraz produkującymi maszyny, co pozwala nam na szybsze i dokładniejsze wykonanie zadania. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę serwisantów, którzy sprostają każdemu wyzwaniu.

Wykonujemy wszystkie prace związane z serwisem i naprawą:

  • mini żurawi
  • manipulatorów
  • ssawek

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Dzięki prowadzonym zapisom już od pierwszego serwisu będziesz zawsze poinformowany o historii i przebiegu napraw wykonywanych u nas.

UWAGA!!! PRZY KAŻDYM SERWISIE TWOJEJ MASZYNY W CENIE  DOSTANIESZ OD NAS PROTOKÓŁ SERWISOWY A W NIM ZAMIESZCZONE INFORMACJE O STANIE MASZYNY I PRZYSZŁYCH SERWISACH. TAK ABY TWOJA MASZYNA BYŁA ZAWSZE SPRAWNA.

Odbierzemy i podstawimy Twoją maszynę  w każdy rejon kraju. Pomożemy Ci w uzyskaniu wymaganej dokumentacji UDT w celu dopuszczenia maszyny do użytku.

W celu kosztorysu naprawy i transportu napisz email lub zadzwoń do naszego doradcy serwisowego, który jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

E-mail: serwis@lift24.pl
Telefon: +48 533-389-098

BEZPIECZNIE

KOMPLEKSOWO

TERMINOWO