WYNAJEM OBROTOWEJ ŁADOWARKI

ŁADOWARKA TELESKOPOWA

MANITOU MRT 2540 PRIVILEGE

Obrotowa ładowarka teleskopowa MANITOU MRT 2540 Privilege ułatwia pracę w szerokim zakresie działań budowlanych. Maszyna w swoim osprzęcie posiada: przyssawkę do szkła, przyssawkę do płyt warstwowych, kosz wysokościowy, wciągarkę 4t, łyżkę i widły. Maksymalny udźwig ładowarki obrotowej to aż 4000 kg, a wysokość pracy do 24,6 metrów. Maszyna jest zasilana silnikiem spalinowy z możliwością obrotu o 360 stopni i szerokością transportową w przedziale 750-1380 mm.

ŁADOWARKA TELESKOPOWA

MANITOU MRT 2150

Obrotowa ładowarka teleskopowa MANITOU MRT 2150 przeznaczona jest do pracy w szerokim zakresie działań budowlanych w przemyśle jak i budownictwie. Maszyna wyposażona jest w obracany wysięgnik 360 stopni pozwalając na pracę bez potrzeby przemieszczenia się. Model MRT 2150 zapewnia trzyfunkcyjną pracę z żurawiem, pomostem podnośnikowym oraz wózkiem teleskopowym.

ŁADOWARKA TELESKOPOWA

MANITOU MRT 1840

Obrotowa ładowarka teleskopowa MANITOU MRT 1840 to idealne urządzenie do współpracy z dodatkowym osprzętem z nasze oferty. Ładowarka została zaprojektowana tak, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo na budowie. Model ten został wyposażony w podpory o dużej powierzchni zapewniajac stabilność pracy. MRT 1840 jest prosty w obsłudze i niezawodny.

Wśród najbardziej wszechstronnych maszyn, które znajdują zastosowanie w wielu branżach, na szczególną uwagę zasługują obrotowe ładowarki teleskopowe. Wykorzystuje się je w przemyśle, na placach budowy oraz w zakładach produkcyjnych, gdyż mogą zostać zmodyfikowane pod katem wykonywanych prac. Obrotowe ładowarki teleskopowe służą do podnoszenia i transportowania ładunków, a także do pracy na wysokościach, w przypadku wariantu z podnośnikiem.

Wynajem obrotowych ładowarek – Warszawa

Ładowarki teleskopowe to maszyny, które charakteryzują się dużą uniwersalnością. Potrafią zastąpić wózki widłowe, manipulatory czy podnośniki do szyb ze względu na możliwość zamontowania dodatkowego osprzętu. Dzięki temu obrotowe ładowarki teleskopowe można dopasować do kategorii wykonywanej pracy i doposażyć je w takie elementy, jak:

  • chwytaki,
  • podnośniki,
  • pomosty robocze,
  • widły paletowe.

Oferujemy wynajem obrotowych ładowarek w Warszawie, proponując Państwu szeroki wybór osprzętu dodatkowego. Każda maszyna wyposażona jest w żurawia i charakteryzuje się wysoką zwrotnością i dużym udźwigiem ładunku. Obrotowe ładowarki teleskopowe są ponadto łatwe w obsłudze i bezpieczne dla operatora, ze względu na zabudowaną i komfortową kabinę.

Zapraszamy do współpracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby wynajem obrotowych ładowarek był dla Państwa korzystny cenowo i dopasowany do potrzeb. W razie wątpliwości chętnie doradzimy, która obrotowa ładowarka teleskopowa sprawdzi się w Państwa zakładzie.

BEZPIECZNIE

KOMPLEKSOWO

TERMINOWO