Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

SPRZEDAŻ MINI ŻURAWI - SPT

MINI ŻURAWIE SPT

SPT DYSTRYBUTOR

Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem mini żurawi SPT w Polsce. 

Wejdź na stronę i poznaj lepiej produkty: www.sptcrane.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej SPT, na której uzyskają Państwo wsparcie zarówno techniczne, jak i informacyjne wszystkich oferowanych modeli. W tym celu proszę nacisnąć poniższy przycisk by przejść dalej.

MINI ŻURAW

SPT 299

Udźwig maksymalny żurawia SPT 299 wynosi: 2,95t x 1,3m, a jego promień roboczy to: 8,79m x 0,14t. Wysokość podnoszenia modelu 299 to: 9,5m x 0,7t.

SPT 299 może pracować również z wysokością podnoszenia pod ziemią:
10m x 1t (zblocze 4-linowe); 20m x 1t (zblocze 2-linowe); 40m x 0,74t (zblocze 1-linowe)

MINI ŻURAW

SPT 499

Udźwig maksymalny żurawia SPT 499 wynosi: 5,0t x 2,2m, a jego promień roboczy to: 16,14m x 0,21t. Wysokość podnoszenia modelu 499 to: 17,2m x 1,15t.

SPT 499 może pracować również z wysokością podnoszenia pod ziemią:
17,5m x 2,5t (zblocze 4-linowe); 35m x 2t (zblocze 2-linowe); 70m x 1t (zblocze 1-linowe)

MINI ŻURAW

SPT 899

Udźwig maksymalny żurawia SPT 899 wynosi: 8,5t x 2,4m, a jego promień roboczy to: 19,0m x 0,35t. Wysokość podnoszenia modelu 899 to: 20,2m x 2,5t.

SPT 899 może pracować również z wysokością podnoszenia pod ziemią:
18m x 3,8t (zblocze 6-linowe); 25m x 3,8t (zblocze 4-linowe); 
54m x 3,8t (zblocze 2-linowe); 110m x 1,5t (zblocze 1-linowe)

WYNAJEM MINI ŻURAWIA - MAEDA

MINI ŻURAW

MAEDA MC 285C

Mini żuraw MC 285C ze swoją dużą nośnością 2.820 kg walczy w wyższej kategorii wagowej, niż można by było przypuszczać po jego szerokości transportowej wynoszącej 750 mm. Dzięki swojej wąskiej karoserii przejedzie on przez każde standardowe drzwi i można go używać tym samym w obszarach, które były dotychczas nieosiągalne dla normalnych żurawi.

MINI ŻURAW

MAEDA MC 305C

Mini żuraw MC 305C ze swoją dużą nośnością 2.980 kg walczy w jeszcze wyższej kategorii wagowej. Maksymalna wysokość pracy sięga 12,52 m, co przy współpracy z systemem zarządzania energią, silnikiem Diesla, zbiornikiem o pojemności 40 litrów i programowalnym ogranicznikiem momentu oporowego pokazuje najwyższy poziom w swojej klasie. Mini żuraw ten posiada także przekładnię hydrostatyczną.

MINI ŻURAW

MAEDA MC 405C

Mini żuraw MC 405C ze swoją dużą nośnością 3.830 kg walczy w najwyższej kategorii wagowej. Szerokość transportowa wynosi 1380 mm. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 16,8 m, a po zastosowaniu opcjonalnego wysięgnika wzrasta aż do 20,7 m. Mini żuraw 405C wyposażony jest w system energooszczędny i silnik Diesla ze zbiornikiem 60 litrów, zapewniając tym samym długą pracę pod dużym obciążeniem.

WYNAJEM MINI ŻURAWIA - BG LIFT

MINI ŻURAW

BG LIFT M 250

Nasz solidny żuraw, wyposażony w zaawansowane technologie, z materiałów i komponentów najwyższej jakości, aby uzyskać najlepszą możliwą wydajność pracy. Stworzony do użytku wewnątrz i na zewnątrz w ograniczonych przestrzeniach i ciężko dostępnych budynkach. Wymiary i lekkość żurawia, w połączeniu z precyzyjną zwrotnością co do milimetra, pozwalają na jego szybkie i mniej inwazyjne działanie.

BEZPIECZNIE

KOMPLEKSOWO

TERMINOWO

Mini dźwig

Mini dźwig to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o zadaniach specjalnych – pracy w ograniczonych przestrzeniach, do których pełnowymiarowe urządzenia dźwigowe nie mają dostępu. Umożliwia wydajną pracę, przy jednoczesnym zachowaniu precyzji działania niezbędnej wszędzie tam, gdzie praca musi zostać wykonana dokładnie i bezinwazyjnie.

Oferta mini dźwigów jest bardzo obszerna i różnorodna. Obejmuje nie tylko urządzenia dźwigowe o niewielkich rozmiarach, ale również manipulatory i  mini żurawie budowlane o zróżnicowanych parametrach pracy. Dzięki czemu możemy z łatwością dopasować urządzenie do naszych potrzeb, jak również możliwości przestrzeni, w których wykonujemy prace.

Kiedy opłaca się wynajem?

Wynajem mini dźwigów to usługa skierowana przede wszystkim do klientów poszukujących rozwiązań doraźnych. Urządzenia oferujemy w ramach wynajmu na roboczogodziny lub roboczodni. Dostępność mini dźwigu na godziny umożliwia szybkie i efektywne wykonanie konkretnej pracy przy jednoczesnej maksymalnej optymalizacji kosztów wynajmu.

Klientów zainteresowanych udostępnieniem konkretnych urządzeń na dłuższy czas zachęcamy do składania zapytań o wynajem długoterminowy. Warunki wynajmu długoterminowego określamy indywidualnie, dostosowując ofertę do Państwa potrzeb.

Wypożyczalnia mini dźwigów Warszawa

Nasza wypożyczalnia mini dźwigów z siedzibą w mieście Warszawa jest firmą o zasięgu globalnym, co przekłada się na świadczenie profesjonalnych usług na terenie całego kraju. Od dwóch lat specjalizujemy się w niestandardowych usługach dźwigowych z wykorzystaniem rozwiązań przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach. Naszym Klientom oferujemy nie tylko profesjonalne usługi, ale również wynajem mini dźwigów przeznaczonych do podnoszenia wielkogabarytowych szkleń w trudno dostępnych miejscach. Największą zaletą naszych rozwiązań jest ich kompaktowy rozmiar, który umożliwia korzystanie z profesjonalnych usług dźwigowych w miejscach, w których urządzenia takie nie mogły być dotychczas wykorzystywane. Mikro dźwigi oferowane przez naszą wypożyczalnię doskonale sprawdzają się w aplikacjach wewnętrznych i zewnętrznych.