WYNAJEM MINI DŹWIGU - BG LIFT

MINI DŹWIG

BG LIFT M 250

Nasz solidny żuraw, wyposażony w zaawansowane technologie, z materiałów i komponentów najwyższej jakości, aby uzyskać najlepszą możliwą wydajność pracy. Stworzony do użytku wewnątrz i na zewnątrz w ograniczonych przestrzeniach i ciężko dostępnych budynkach. Wymiary i lekkość żurawia, w połączeniu z precyzyjną zwrotnością co do milimetra, pozwalają na jego szybkie i mniej inwazyjne działanie.

WYNAJEM MINI DŹWIGU - MAEDA

MINI DŹWIG

MAEDA MC 285C

Mini żuraw MC 285C ze swoją dużą nośnością 2.820 kg walczy w wyższej kategorii wagowej, niż można by było przypuszczać po jego szerokości transportowej wynoszącej 750 mm. Dzięki swojej wąskiej karoserii przejedzie on przez każde standardowe drzwi i można go używać tym samym w obszarach, które były dotychczas nieosiągalne dla normalnych żurawi.

MINI DŹWIG

MAEDA MC 305C

Mini żuraw MC 305C ze swoją dużą nośnością 2.980 kg walczy w jeszcze wyższej kategorii wagowej. Maksymalna wysokość pracy sięga 12,52 m, co przy współpracy z systemem zarządzania energią, silnikiem Diesla, zbiornikiem o pojemności 40 litrów i programowalnym ogranicznikiem momentu oporowego pokazuje najwyższy poziom w swojej klasie. Mini żuraw ten posiada także przekładnię hydrostatyczną.

MINI DŹWIG

MAEDA MC 405C

Mini żuraw MC 405C ze swoją dużą nośnością 3.830 kg walczy w najwyższej kategorii wagowej. Szerokość transportowa wynosi 1380 mm. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 16,8 m, a po zastosowaniu opcjonalnego wysięgnika wzrasta aż do 20,7 m. Mini żuraw 405C wyposażony jest w system energooszczędny i silnik Diesla ze zbiornikiem 60 litrów, zapewniając tym samym długą pracę pod dużym obciążeniem.

BEZPIECZNIE

KOMPLEKSOWO

TERMINOWO

Mini dźwig

Mini dźwig to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o zadaniach specjalnych – pracy w ograniczonych przestrzeniach, do których pełnowymiarowe urządzenia dźwigowe nie mają dostępu. Umożliwia wydajną pracę, przy jednoczesnym zachowaniu precyzji działania niezbędnej wszędzie tam, gdzie praca musi zostać wykonana dokładnie i bezinwazyjnie.

Oferta mini dźwigów jest bardzo obszerna i różnorodna. Obejmuje nie tylko urządzenia dźwigowe o niewielkich rozmiarach, ale również manipulatory i  mini żurawie budowlane o zróżnicowanych parametrach pracy. Dzięki czemu możemy z łatwością dopasować urządzenie do naszych potrzeb, jak również możliwości przestrzeni, w których wykonujemy prace.

Kiedy opłaca się wynajem?

Wynajem mini dźwigów to usługa skierowana przede wszystkim do klientów poszukujących rozwiązań doraźnych. Urządzenia oferujemy w ramach wynajmu na roboczogodziny lub roboczodni. Dostępność mini dźwigu na godziny umożliwia szybkie i efektywne wykonanie konkretnej pracy przy jednoczesnej maksymalnej optymalizacji kosztów wynajmu.

Klientów zainteresowanych udostępnieniem konkretnych urządzeń na dłuższy czas zachęcamy do składania zapytań o wynajem długoterminowy. Warunki wynajmu długoterminowego określamy indywidualnie, dostosowując ofertę do Państwa potrzeb.

Wypożyczalnia mini dźwigów Warszawa

Nasza wypożyczalnia mini dźwigów z siedzibą w mieście Warszawa jest firmą o zasięgu globalnym, co przekłada się na świadczenie profesjonalnych usług na terenie całego kraju. Od dwóch lat specjalizujemy się w niestandardowych usługach dźwigowych z wykorzystaniem rozwiązań przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach. Naszym Klientom oferujemy nie tylko profesjonalne usługi, ale również wynajem mini dźwigów przeznaczonych do podnoszenia wielkogabarytowych szkleń w trudno dostępnych miejscach. Największą zaletą naszych rozwiązań jest ich kompaktowy rozmiar, który umożliwia korzystanie z profesjonalnych usług dźwigowych w miejscach, w których urządzenia takie nie mogły być dotychczas wykorzystywane. Mikro dźwigi oferowane przez naszą wypożyczalnię doskonale sprawdzają się w aplikacjach wewnętrznych i zewnętrznych.