WYNAJEM MANIPULATORÓW - WINLET

MANIPULATOR

WINLET 350

Korzystając z różnych przyssawek do robota można podnosić różne materiały i ładunki, w tym te z granitu, betonu, szkła, płyty różnego typu czy dachówki i płytki lub drzwi przeciwpożarowe. Ze względu na swój duży zasięg i udźwig oraz kompaktową konstrukcję robot ten poradzi sobie z transportem również gdy mamy do czynienia z ograniczonymi przestrzeniami, czy wąskimi drzwiami.

manipulatory do szyb Winlet

MANIPULATOR

WINLET 350 TH

Winlet 350TH służy do montażu okien w budynkach, w których standardowy Winlet nie może być używany ze względu na wysokość lub gdy warunki na miejscu utrudniają manewrowanie. Winlet 350TH jest dostępny w standardzie z kieszeniami na widły, które są odpowiednie dla wszystkich maszyn lub z szybkozłączem dla ładowarki teleskopowej. W dodatku Winlet 350TH ma układ hydrauliczny, który uniezależnia go od ładowarki teleskopowej.  Udźwig nie mniejszy niż 350 kg i posiada 2-obwodowy system próżniowy.

manipulatory do szyb warszawa Winlet

MANIPULATOR

WINLET 400

Winlet 400 to zupełnie nowa linia robotów szklarskich o ogromnych możliwościach. Robot okienny, który poprawia wydajność i spełnia rosnące wymagania krajowych organów bezpieczeństwa i higieny pracy. Winlet 400 występuje w dwóch wersjach. Winlet 400 TL jako podnośnik terenowy i Winlet 400 CL będacy kompaktowy i wyposażony w mniejsze koła co czyni go najbardziej kompaktowym podnośnikiem okiennym na rynku i idealnie nadaje się do pracy w wąskich przestrzeniach.

manipulatory do szkła Winlet

MANIPULATOR

WINLET 575

Winlet 575 łączy najwyższy udźwig i zasięg z unikalną i kompaktową konstrukcją. Tylko z Winletem 575 możesz poradzić sobie z transportem dużych elementów ważących do 575 kg przez trudną nawierzchnię i wąskie drzwi. Ograniczone przestrzenie, takie jak windy i balkony, nie stanowią problemu dla Winlet 575 ze względu na jego zwartą konstrukcję. Niska waga Winlet 575 sprawia, że można go używać tam, gdzie cięższy sprzęt budowlany nie może być używany ze względu na zbyt duży nacisk powierzchniowy.

manipulatory do szkła warszawa Winlet

MANIPULATOR

WINLET 600

Winlet 600 został zaprojektowany w celu ułatwienia i przyspieszenia prac instalacyjnych, bez względu na to, czy dotyczy to prac w pomieszczeniach, czy na zewnątrz. Winlet 600 zapewnia maksymalną pojemność i stabilność zachowując przy tym unikalną i kompaktową konstrukcję, która pozwala na przemieszczanie się przez wąskie przejścia. Robot dzięki swojej zwartej konstrukcji i niewielkiemu ciężarowi poradzi sobie świetnie również w windach, na balkonach czy wszędzie tam, gdzie trudno posługiwać się ciężkim sprzętem budowlanym.

Manipulator winlet

MANIPULATOR

WINLET 785

Cechami wyróżniającymi roboty Winlet 785 są: duży udźwig i zasięg. Mobilności maszyny sprzyja też jej kompaktowa, zwarta konstrukcja. Robot może transportować nawet elementy ważące nawet tonę, również w przypadku trudnych nawierzchni czy wąskich przejść. Świetnie poradzi sobie także z trudniej dostępnymi przestrzeniami wind i balkonów. Tylko z Winletem 785 możesz poradzić sobie z transportem dużych elementów ważących do 785 kg przez trudną nawierzchnię i wąskie drzwi.

manipulatory do szkła winlet

MANIPULATOR

WINLET 1000

Winlet 1000 łączy najwyższy udźwig i zasięg z unikalną i kompaktową konstrukcją. Tylko z Winletem 1000 możesz poradzić sobie z transportem dużych elementów ważących do 1.000 kg przez trudną nawierzchnię i wąskie drzwi. Ograniczone przestrzenie, takie jak windy i balkony, nie stanowią problemu dla Winlet 1000 ze względu na jego zwartą konstrukcję. Niska waga Winlet 1000 sprawia, że można go używać tam, gdzie cięższy sprzęt budowlany nie może być używany ze względu na zbyt duży nacisk powierzchniowy.

manipulatory do szyb winlet

MANIPULATOR

WINLET 1000 CRAWLER

Manipulator gąsienicowy Winlet może być obsługiwany na wszystkich rodzajach terenu, na schodach itp. zapewniając przy tym maksymalną zwrotność i precyzję nawet w najwęższych przestrzeniach oraz minimalny nacisk na podłoże –  bez potrzeby stosowania jakichkolwiek podpór! Manipulator gąsienicowy automatycznie dostosowuje się do pracy zarówno na zboczach o podłużnych do 15 ° (27%), jak i bocznych nachyleniach do 14 ° (25%) jednocześnie zapewniając przy tym zawsze bezpieczny i skuteczny transport lub instalację.

winlet warszawa

MANIPULATOR

WINLET LASIUS 1t

Winlet Lasius 1t otwiera nowe możliwości podnoszenia, przenoszenia i przenoszenia ciężkich przedmiotów. Z udźwigiem nie mniejszym niż 1000 kg jest idealny jako dźwig „Pick & Carry” w wielu różnych sytuacjach. Ponieważ może pracować wewnątrz i na zewnątrz na twardej powierzchni, dzięki czemu idealnie nadaje się do budowy i przemysłu. Kompaktowa konstrukcja umożliwia dotrzeć tam, gdzie inne cięższe i większe maszyny muszą się poddać, ze względu na ich rozmiar fizyczny, promień skrętu lub niewielki udźwig w ruchu. Manipulator działa z max. dozwolona prędkość 4,2 km / h – dwukrotnie większa niż w przypadku mini dźwigów na przykład na torach, i nie trzeba jej też wypoziomować za pomocą podpór.

manipulatory do szyb marki winlet

Manipulatory Winlet

Manipulatory to kompaktowe rozwiązania o zaskakująco małych gabarytach i wysokich osiągach, zaprojektowane do pracy w wymagających warunkach i przy ograniczonej przestrzeni. Manipulatory i chwytaki stanowią odrębną kategorię mini żurawi przeznaczonych przede wszystkim do pracy z przeszkleniami, a także płytami szczytowymi.

Ze względu na osiągane parametry pracy profesjonalne manipulatory i chwytaki doskonale sprawdzają się nie tylko w przypadku pojedynczych przeszkleń, ale przede wszystkim podczas montaży w pełni przeszklonych elewacji. Liderem rynku oferującym wysoko precyzyjne manipulatory do szkła jest marka Winlet. Manipulatory Winlet doskonale sprawdzają się we wszystkich warunkach pracy.

Mini żuraw do szyb

Mini żuraw do szyb należy do rodziny mini żurawi budowlanych przeznaczonych do konkretnych zastosowań. Żuraw taki doskonale sprawdza się w aplikacjach zewnętrznych i wewnętrznych, w pracach nad przeszkleniami oraz pracach wykończeniowych przy nowoczesnych elewacjach zewnętrznych wykonywanych na bazie płyt szklanych lub paneli z tworzyw sztucznych. Wyróżnia go kompaktowa budowa, daleki zasięg ramienia oraz duża nośność umożliwiająca pracę także z dużymi elementami.

Manipulatory do szyb

Każde urządzenie wyposażone jest w system przyssawek, które pozwalają na stabilne mocowanie przeszklenia. Manipulatory do szyb mimo swoich niewielkich rozmiarów, są w stanie transportować materiały nawet o dużych gabarytach. Maszyny te wyróżniają się dużą precyzją ruchów oraz łatwym sterowaniem, dlatego manipulatory do szyb to spore ułatwienie dla pracowników. Regulowany rozstaw przyssawek umożliwia dopasowanie do przewożonego arkusza, dzięki czemu manipulatory do szyb i szkła znajdą szerokie zastosowanie w wielu branżach.

W praktyce manipulator do przenoszenia szyb może być użytkowany zarówno na liniach produkcyjnych, jak i podczas montażu lub serwisowania przeszkleń w obiektach.

Manipulator gąsienicowy

Niektóre prace montażowe i produkcyjne, wymagają niestandardowego podejścia. Dotyczy to przede wszystkim poruszania się po trudnej nawierzchni i nierównościach. Z tym zadaniem doskonale poradzi sobie manipulator gąsienicowy. Charakteryzuje się on dużą precyzją ruchów i zwrotnością. Podnośnik gąsienicowy z powodzeniem może być wykorzystywany do pracy na schodach i wąskich przestrzeniach o ograniczonym metrażu.

Manipulatory i chwytaki Winlet – Warszawa

Nasza firma z siedzibą w Warszawie od dwóch lat działa w branży specjalistycznych usług dźwigowych. Na potrzeby klientów wykonujemy usługi dźwigowe związane z podnoszeniem wielkogabarytowych szkleń w trudnodostępnych miejscach i zapewniamy specjalistyczny sprzęt dźwigowy na zasadach wynajmu krótko- i długookresowego.

Jako wypożyczalnia mini żurawi przeznaczonych do pracy z przeszkleniami, płytami szczytowymi i panelami elewacyjnymi specjalizujemy się przede wszystkim w zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, których niewielkie gabaryty pozwalają na efektywną pracę w warunkach ograniczonej przestrzeni. Nasze manipulatory do szkła charakteryzują się bardzo dużą nośnością, przy jednoczesnej precyzji pracy umożliwiającej bezpieczne manipulowanie wielkogabarytowymi panelami bez obaw o naruszenie przestrzeni wokół. Manipulator do przenoszenia szyb to wygodny i bezpieczny sposób na relokację przeszkleń w obrębie danego obiektu oraz manewrowanie panelami szklanymi w pionie i poziomie.

 Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzeń marki Winlet w Polsce. Usługi dźwigowe oraz wynajem mini żurawi, manipulatorów i chwytaków realizujemy na terenie całego kraju.

BEZPIECZNIE

KOMPLEKSOWO

TERMINOWO