SPRZEDAŻ TELESKOPOWYCH WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Teleskopowe wózki widłowe

Prowadzisz magazyn? Dystrybuujesz towary? Zajmujesz się załadunkiem?

Na różnych etapach w łańcuchach dostaw, ale nie tylko, świetnie sprawdzą się teleskopowe wózki widłowe. Warto w nie zainwestować, jeśli zależy Ci na:

  • przyspieszeniu prac,
  • poprawie bezpieczeństwa,
  • zmniejszeniu zaangażowania pracowników,
  • szybszym załadunku i rozładunku,
  • unowocześnieniu przedsiębiorstwa.

Współczesne teleskopowe wózki widłowe oferują bardzo dobre parametry pracy, przy czym pozostają zwinne, kompaktowe i energooszczędne.
To właśnie czyni atrakcyjnymi urządzenia z naszej oferty.

Sprzedaż teleskopowych wózków widłowych

Zajmujemy się sprzedażą teleskopowych wózków widłowych na szeroką skalę. Naszym klientom proponujemy skorzystanie z bogatego asortymentu, który w pełni odpowiada potrzebom współczesnych przedsiębiorców. Jesteś jednym z nich? Twoją aspiracją jest zwiększenie konkurencyjności oferty na rynku, zysków i wreszcie poprawienie komfortu oraz bezpieczeństwa pracy? Nowa flota pojazdów na czele z teleskopowym wózkiem widłowym pozwoli Ci zrealizować te zadania w pełni!

W sprzedaży mamy nowe, w pełni sprawne i technicznie niezawodne teleskopowe wózki widłowe takich marek jak Forklift Crane. Są one niezwykle różnorodne pod względem konstrukcji i wyposażenia, lecz łączy je jedno – solidność wykonania. To właśnie ona w połączeniu z bogatym wyposażeniem sprawia, że pojazdy cieszą się tak dużym zainteresowaniem naszych klientów.

Wózki widłowe Forklift Crane

W teleskopowych wózkach widłowych Forklift Crane, ale nie tylko, zastosowano rozwiązania wpływające na komfort pracy operatora i jego bezpieczeństwo. Są to np. systemy automatycznego hamowania, elektroniczne wskaźniki obciążenia czy transformacje przeciwwybuchowe. Ponadto maszyna może pracować w jednej z trzech konfiguracji do wyboru:

  • konfiguracja bez przeciwwagi – wózek pracuje bez zainstalowanego balastu,
  • częściowa konfiguracja przeciwwagi – częściowy balast, aby sprostać konkretnym wymogom wagowym,
  • pełna konfiguracja przeciwwagi – gdy wszystkie balasty pozwalają na maksymalny udźwig.

Co więcej, do wózków z tej serii można dokupić kompatybilne akcesoria, które zwiększą wszechstronność urządzeń. Są to wysięgniki, widły lub uchwyty mocujące.

Dlaczego warto kupić u nas teleskopowy wózek widłowy?

Wózki widłowe z naszej oferty to wózki elektryczne. Co to oznacza? Że możesz korzystać z nich niezwykle swobodnie na różnych obszarach – na przestrzeni otwartej i zamkniętej. Nie generują spalin ani hałasu zatem są ciche, wydajne i bezpieczne w eksploatowaniu nawet w ograniczonych warunkach. Po pełnym naładowaniu pracują nawet 8 godzin, co zapewnia dostęp do maszyny przez cały dzień roboczy!

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i zamówienia teleskopowego wózka widłowego za naszym pośrednictwem. W ten sposób nie będą Państwo musieli korzystać z usług wypożyczalni, które są opłacalne na początkowym etapie prowadzenia przedsiębiorstwa lub do realizowania pojedynczych zadań. Natomiast na dłuższą metę większą samodzielność i elastyczność zapewni Ci własny wózek z akcesoriami.

PROFESJONALNE WSPARCIE

RÓŻNE ZASTOSOWANIA

GWARANCJA JAKOŚCI

SERWIS POGWARANCYJNY