SPRZEDAŻ ŻURAWI PICK&CARRY - JMG

PICK&CARRY

WINLET Lasius 1t

Winlet Lasius 1t otwiera nowe możliwości podnoszenia, przenoszenia i przenoszenia ciężkich przedmiotów. Z udźwigiem nie mniejszym niż 1000 kg jest idealny jako dźwig „Pick & Carry” w wielu różnych sytuacjach. Ponieważ może pracować wewnątrz i na zewnątrz na twardej powierzchni, dzięki czemu idealnie nadaje się do budowy i przemysłu. Kompaktowa konstrukcja umożliwia dotrzeć tam, gdzie inne cięższe i większe maszyny muszą się poddać, ze względu na ich rozmiar fizyczny, promień skrętu lub niewielki udźwig w ruchu. Manipulator działa z max. dozwolona prędkość 4,2 km / h – dwukrotnie większa niż w przypadku mini dźwigów na przykład na torach, i nie trzeba jej też wypoziomować za pomocą podpór.

maszyna marki Winlet

PICK&CARRY

WINLET Lasius 1,5t

Zmodernizowany tradycyjny Winlet Lasius o imponującym udźwigu do 1500 kg. Poza optymalizacją udźwigu zwiększonego do 1,5 tony powiększono zasięg i zwrotność (wspomaganie układu kierowniczego). Winlet Lasius 1,5t idealnie nadaje się m.in. do:

• Wznoszenie belek stalowych i innych elementów budowlanych
• Montaż szkła i elewacji
• Montaż maszyn
• Prace naprawcze
• Pakowanie towarów niespaletyzowanych w kontenery

SPRZEDAŻ ŻURAWI PICK&CARRY - JMG

ŻURAWIE JMG

>>> Wejdź na stronę i poznaj lepiej produkty: www.jmgcranes.com.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej JMG, na której uzyskają Państwo wsparcie zarówno techniczne, jak i informacyjne wszystkich oferowanych modeli. W tym celu proszę nacisnąć poniższy przycisk by przejść dalej.

Żurawie Pick&Carry

Do realizacji zadań na wysokościach potrzebują Państwo zaawansowanych urządzeń. Żurawie JMG to nasza propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy szukają bezkompromisowej jakości w adekwatnej cenie. Decydując się na dystrybucję sprzętów włoskiej marki, udostępniamy Państwu taką możliwość. Teraz możecie kupić je na własność, aby poszerzyć czy zmodernizować swoją flotę. Szczególnie, że większość żurawi Pick&Carry z powodzeniem można rozbudowywać, poprzez montaż kompatybilnych elementów i osprzętów.

Żurawie JMG

W zależności od wybranego modelu żurawie JMG okażą się nieocenionym wsparciem dla prowadzonej przez Państwa działalności. Oferują doskonałe parametry pracy nawet na niewielkich przestrzeniach o ograniczonym układzie. Z uwagi na napęd elektryczny, w jaki wyposażone są żurawie Pick&Carry nie ma większych przeciwwskazań do tego, aby pracowały wewnątrz budynków, również w magazynach, gdzie przechowywana czy przetwarzana jest żywność lub materiały zagrożone wybuchem.

Do żurawi JMG pasują wciągarki, kosze, chwytaki podciśnieniowe do szkła oraz widły załadowcze. Zapytaj naszych doradców o możliwość doposażenia urządzenia, aby było jeszcze bardziej wszechstronne i skoncentrowane na realizowaniu zadań w Twoim przedsiębiorstwie. Chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji, pomocnych w podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej.

Zakup żurawi znanych marek

Na pewno rozumiesz znaczenie nowoczesnych urządzeń dla prowadzenia Twojego biznesu, jego wyników, ale też wizerunku. Jeżeli chcesz być postrzegany jako profesjonalny partner, to nie unikniesz inwestycji we flotę. Na szczęście, współpracując z nami wiesz, że kupujesz markowe żurawie o bardzo dobrych parametrach technicznych. Oferowane żurawie JMG:

  • osiągają dużą moc, choć same są niewielkie,
  • bardzo precyzyjnie operują różnymi ładunkami,
  • cechują się ergonomią pracy,
  • są komfortowe dla operatora za sprawą dużych szyb (dobra widoczność) oraz sterowania radiowego,
  • są zwrotne, co pozwala na wygodne manewrowanie nawet na ograniczonym obszarze.

Zachęcamy do kupienia żurawi Pick&Carry. Występują one w szerokiej gamie i mają zróżnicowane parametry oraz wyposażenie. Pozytywne opinie użytkowników z całego świata w połączeniu z rekomendacjami naszych specjalistów zagwarantują Ci, że podejmujesz dobrą decyzję zakupową. Zapraszamy do kontaktu, jeśli masz jakiekolwiek pytania – chętnie na nie odpowiemy, dzieląc się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem.

PROFESJONALNE WSPARCIE

RÓŻNE ZASTOSOWANIA

GWARANCJA JAKOŚCI

SERWIS POGWARANCYJNY