WYNAJEM MINI ŻURAWI - SPT

MINI ŻURAW

SPT 299

  • Udźwig maks.: 2.95t × 1.40m
  • Promień roboczy: 8.83m × 0.15t
  • Wys. podnoszenia: 9.5m x 0.7t

Wys. podnoszenia pod ziemią:

10m (4-linowe zblocze), 20m (2-linowe zblocze), 40m (1-linowe zblocze)

MINI ŻURAW

SPT 499

  • Udźwig maks.: 5,0t x 2.0m
  • Promień roboczy: 16.50m × 0.40t
  • Wys. podnoszenia: 17.50m x 2.0t

Wys. podnoszenia pod ziemią:

17,5m (zblocze 4-linowe), 35m (zblocze 2-linowe), 70m (zblocze 1-linowe)

MINI ŻURAW

SPT 1009

Udźwig maksymalny żurawia SPT 1009 wynosi: 10,0t x 2.5m, a jego promień roboczy to: 19,0m x 0,5t. Wysokość podnoszenia modelu SPT 1009 to aż: 20,2m x 3,0t. Wymiary tego największego gąsienicowego mini żurawia SPT wynoszą tylko: 6380mm × 1780mm × 2610mm (bez dodatkowego osprzętu) co czyni go najlepszych i największym w swojej klasie! Model mini żurawia SPT 1009 to nowość i najświeższy produkt tego producenta.

Mini zuraw SPT 1009 może pracować tak jak pozostałe modele SPT również pod ziemią z wysokością podnoszenia: 20m (zblocze 6-linowe); 30m (zblocze 4-linowe); 62m (zblocze 2-linowe); 125m (zblocze 1-linowe)

WYNAJEM MINI ŻURAWIA - MAEDA

MINI ŻURAW

MAEDA MC 285C

Mini żuraw MC 285C ze swoją dużą nośnością 2.820 kg walczy w wyższej kategorii wagowej, niż można by było przypuszczać po jego szerokości transportowej wynoszącej 750 mm. Dzięki swojej wąskiej karoserii przejedzie on przez każde standardowe drzwi i można go używać tym samym w obszarach, które były dotychczas nieosiągalne dla normalnych żurawi.

MINI ŻURAW

MAEDA MC 305C

Mini żuraw MC 305C ze swoją dużą nośnością 2.980 kg walczy w jeszcze wyższej kategorii wagowej. Maksymalna wysokość pracy sięga 12,52 m, co przy współpracy z systemem zarządzania energią, silnikiem Diesla, zbiornikiem o pojemności 40 litrów i programowalnym ogranicznikiem momentu oporowego pokazuje najwyższy poziom w swojej klasie. Mini żuraw ten posiada także przekładnię hydrostatyczną.

MINI ŻURAW

MAEDA MC 405C

Mini żuraw MC 405C ze swoją dużą nośnością 3.830 kg walczy w najwyższej kategorii wagowej. Szerokość transportowa wynosi 1380 mm. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 16,8 m, a po zastosowaniu opcjonalnego wysięgnika wzrasta aż do 20,7 m. Mini żuraw 405C wyposażony jest w system energooszczędny i silnik Diesla ze zbiornikiem 60 litrów, zapewniając tym samym długą pracę pod dużym obciążeniem.

WYNAJEM MINI ŻURAWIA - BG LIFT

MINI ŻURAW

BG LIFT M 250

Nasz solidny żuraw, wyposażony w zaawansowane technologie, z materiałów i komponentów najwyższej jakości, aby uzyskać najlepszą możliwą wydajność pracy. Stworzony do użytku wewnątrz i na zewnątrz w ograniczonych przestrzeniach i ciężko dostępnych budynkach. Wymiary i lekkość żurawia, w połączeniu z precyzyjną zwrotnością co do milimetra, pozwalają na jego szybkie i mniej inwazyjne działanie.

Mini dźwig

Mini dźwig to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o zadaniach specjalnych – pracy w ograniczonych przestrzeniach, do których pełnowymiarowe urządzenia dźwigowe nie mają dostępu. Umożliwia wydajną pracę, przy jednoczesnym zachowaniu precyzji działania niezbędnej wszędzie tam, gdzie praca musi zostać wykonana dokładnie i bezinwazyjnie.

Oferta mini dźwigów jest bardzo obszerna i różnorodna. Obejmuje nie tylko urządzenia dźwigowe o niewielkich rozmiarach, ale również manipulatory i  mini żurawie budowlane o zróżnicowanych parametrach pracy. Dzięki czemu możemy z łatwością dopasować urządzenie do naszych potrzeb, jak również możliwości przestrzeni, w których wykonujemy prace. Zawsze dbamy jednak o to, żeby dostarczać Państwu sprawdzone i niezawodne rozwiązania, stąd w naszej wypożyczalni sprzęty takich marek jak Maeda czy SPT.

Kiedy opłaca się wynajem?

Wynajem mini dźwigów to usługa skierowana przede wszystkim do klientów poszukujących rozwiązań doraźnych. Urządzenia oferujemy w ramach wynajmu na roboczogodziny lub roboczo dni. Dostępność mini dźwigu na godziny umożliwia szybkie i efektywne wykonanie konkretnej pracy przy jednoczesnej maksymalnej optymalizacji kosztów wynajmu.

Klientów zainteresowanych udostępnieniem konkretnych urządzeń Maeda na dłuższy czas zachęcamy do składania zapytań o wynajem długoterminowy. Warunki wynajmu długoterminowego określamy indywidualnie, dostosowując ofertę do Państwa potrzeb.

Wypożyczalnia mini dźwigów Warszawa

Nasza wypożyczalnia mini dźwigów z siedzibą w mieście Warszawa jest firmą o zasięgu globalnym, co przekłada się na świadczenie profesjonalnych usług na terenie całego kraju. Od dwóch lat specjalizujemy się w niestandardowych usługach dźwigowych z wykorzystaniem rozwiązań przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach. Naszym Klientom oferujemy nie tylko profesjonalne usługi, ale również wynajem mini dźwigów przeznaczonych do podnoszenia wielkogabarytowych szkleń w trudno dostępnych miejscach. Są to urządzenia takich marek jak Maeda czy SPT. Największą zaletą naszych rozwiązań jest ich kompaktowy rozmiar, który umożliwia korzystanie z profesjonalnych usług dźwigowych w miejscach, w których urządzenia takie nie mogły być dotychczas wykorzystywane. Mikro dźwigi oferowane przez naszą wypożyczalnię doskonale sprawdzają się w aplikacjach wewnętrznych i zewnętrznych.

BEZPIECZNIE

KOMPLEKSOWO

TERMINOWO