WYNAJEM MANIPULATORÓW - SMARTLIFT

SMARTLIFT

SL 380 HIGH

Model SL 380 HIGH to manipulator którego można z łatwością wykorzystywać do montażu okien, okien szczytowych, płyt warstwowych. Maksymalna nośność wynosi 380 kg i wysokość 290 cm (330 cm nad sobą), co zapewnia najwyższą wartość w swojej klasie manipulatorów. To także najlepsze rozwiązanie w swojej klasie dzięki dużemu wysuwowi ramienia i maksymalnej nośności 380 kg.

SMARTLIFT

SL 608

Manipulator SL 608 jest stworzony do pracy z wielkimi oknami (także z potrójnymi szybami) dzięki maksymalnemu udźwigowi 608 kg. Szerokość pracy 83 cm pozwala na pracę przez futrynę od drzwi, a praca w pionie w wysokości maksymalnej 295 cm (330 cm nad sobą) pozwala na szeroką gamę montaży także elewacji w pełni przeszklonych.

BEZPIECZNIE

KOMPLEKSOWO

TERMINOWO

Manipulatory

Manipulatory to kompaktowe rozwiązania o zaskakująco małych gabarytach i wysokich osiągach, zaprojektowane do pracy w wymagających warunkach i przy ograniczonej przestrzeni. Manipulatory i chwytaki stanowią odrębną kategorię mini dźwigów przeznaczonych przede wszystkim do pracy z przeszkleniami, a także płytami szczytowymi.

Ze względu na osiągane parametry pracy profesjonalne manipulatory i chwytaki doskonale sprawdzają się nie tylko w przypadku pojedynczych przeszkleń, ale przede wszystkim podczas montaży w pełni przeszklonych elewacji.

Mini żuraw do szyb

Mini żuraw do szyb należy do rodziny mini żurawi budowlanych przeznaczonych do konkretnych zastosowań. Żuraw taki doskonale sprawdza się w aplikacjach zewnętrznych i wewnętrznych, w pracach nad przeszkleniami oraz pracach wykończeniowych przy nowoczesnych elewacjach zewnętrznych wykonywanych na bazie płyt szklanych lub paneli z tworzyw sztucznych. Wyróżnia go kompaktowa budowa, daleki zasięg ramienia oraz duża nośność umożliwiająca pracę także z dużymi elementami.

Manipulatory i chwytaki Warszawa

Nasza firma z siedzibą w Warszawie od dwóch lat działa w branży specjalistycznych usług dźwigowych. Na potrzeby klientów wykonujemy usługi dźwigowe związane z podnoszeniem wielkogabarytowych szkleń w trudnodostępnych miejscach i zapewniamy specjalistyczny sprzęt dźwigowy na zasadach wynajmu krótko- i długookresowego.

Jako wypożyczalnia mini dźwigów przeznaczonych do pracy z przeszkleniami, płytami szczytowymi i panelami elewacyjnymi specjalizujemy się przede wszystkim w zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, których niewielkie gabaryty pozwalają na efektywną pracę w warunkach ograniczonej przestrzeni. Nasze rozwiązania charakteryzują się bardzo dużą nośnością, przy jednoczesnej precyzji pracy umożliwiającej bezpieczne manipulowanie wielkogabarytowymi panelami bez obaw o naruszenie przestrzeni wokół.

 

Usługi dźwigowe oraz wynajem mini żurawi, manipulatorów i chwytaków realizujemy na terenie całego kraju.