Mini żuraw do szklenia. Czy warto przepłacać za „prestiż”?

Na pewno spotkacie się z opinią, że chińskie to złe, tandetne itp. Jednak to tylko krzywdzące stereotypy, które już od dawna nie mają pokrycia w rzeczywistości. Wiele światowych gigantów produkuje w Chinach, np. BMW. Gdybyśmy tak generalizowali i stwierdzili że Chiny kojarzą się tylko ze złą jakością, to by znaczyło, że Niderlandy (Holandia) są znane tylko z dzielnicy czerwonych latarni, a Włochy z wiecznej mañany! Świat idzie szybko do przodu i z pewnością Chiny są tu liderem, mają większe zaplecze i doświadczenie niż np. wcześniej wspomniane Niderlandy.

Cała produkcja na świecie jest zależna od Chin, dlatego należy z tego korzystać, bo to się po prostu opłaca. Zatem jak dokładnie przyjrzymy się wielu tzw. europejskim producentom to ich produkty często są bardziej chińskie niż mini żuraw marki SPT. Nie dają rewelacyjnej jakości i bezawaryjności, a takiej powinniśmy oczekiwać za 500.000,00 PLN netto i więcej. Zarzut stawiany przez innych że, chińskie jest złe, ma się nijak do rzeczywistości.

Większość głównych komponentów żurawi SPT to podzespoły niechińskie, np. silnik jest japoński, wciągarka również japońska a zawór główny to produkcja duńska. Może się zdarzyć, że usłyszycie złe opinie konkurencji o mini żurawiach SPT. To wynika z faktu, że pojawienie się nowego mini żurawia na rynku musi spowodować obniżkę cen innych mini żurawi, no i świadczy także źle o nich samych i ich niskiej samoocenie. Nowy produkt na rynku to zawsze dobra wiadomość dla kupujących, ceny za niektóre maszyny są nieproporcjonalnie wysokie w stosunku do ich jakości i powinny się zmniejszyć

SPT daje klientowi zdecydowanie najwięcej za swoją cenę! To dobry mini żuraw za rozsądne pieniądze. Robi robotę. Musimy sobie uświadomić, że SPT nie jest tani, to inne mini żurawie są za drogie!!!

SPT 299 na białych gąsienicach z hakiem szperającym i hydraulicznym fly-jib’em, zasięg 12 m – możesz nabyć także w leasingu operacyjnym – szczegóły u doradcy (cena uzależniona od kursu dolara). Do tego żurawia proponujemy ssawkę WIRTH OCTOPUS Glass-Jack GL-N 400/300, z pilotem radiowym (w 2021 roku to już standard) i systemem Blow-off „przedmuch zwrotny” ułatwiający uwolnienie szyby od ssawek.

Zatem, jeśli zastanawiacie się nad zakupem mini żurawia, umów się na spotkanie przez: handel@lift24.pl.

SPRAWDŹ OFERTĘ
MINI ŻURAWI

Czytaj więcej o Lift24

Zapraszamy do obejrzenia pozostałych wpisów z archiwum naszej firmy. Jeśli chcesz być na bieżąco z działaniami Lift24 w związku z targami, porad i wprowadzania nowych produktów to zachęcamy Cię do śledzenia facebooka, gdzie udostępniamy zawsze najświeższe informacje z odnośnikami do pełnej treści wpisów na naszej stronie.

Archiwum wpisówŚledź nasz Facebook