WYNAJEM OBROTOWEJ ŁADOWARKI

ŁADOWARKA TELESKOPOWA

MANITOU MRT 2540 PRIVILEGE

Obrotowa ładowarka teleskopowa MANITOU MRT 2540 Privilege ułatwia pracę w szerokim zakresie działań budowlanych. Maszyna w swoim osprzęcie posiada: przyssawkę do szkła, przyssawkę do płyt warstwowych, kosz wysokościowy, wciągarkę 4t, łyżkę i widły. Maksymalny udźwig ładowarki obrotowej to aż 4000 kg, a wysokość pracy do 24,6 metrów. Maszyna jest zasilana silnikiem spalinowy z możliwością obrotu o 360 stopni i szerokością transportową w przedziale 750-1380 mm.

ŁADOWARKA TELESKOPOWA

MANITOU MRT 2150

Obrotowa ładowarka teleskopowa MANITOU MRT 2150 przeznaczona jest do pracy w szerokim zakresie działań budowlanych w przemyśle jak i budownictwie. Maszyna wyposażona jest w obracany wysięgnik 360 stopni pozwalając na pracę bez potrzeby przemieszczenia się. Model MRT 2150 zapewnia trzyfunkcyjną pracę z żurawiem, pomostem podnośnikowym oraz wózkiem teleskopowym.

ŁADOWARKA TELESKOPOWA

MANITOU MRT 1840

Obrotowa ładowarka teleskopowa MANITOU MRT 1840 to idealne urządzenie do współpracy z dodatkowym osprzętem z nasze oferty. Ładowarka została zaprojektowana tak, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo na budowie. Model ten został wyposażony w podpory o dużej powierzchni zapewniajac stabilność pracy. MRT 1840 jest prosty w obsłudze i niezawodny.

BEZPIECZNIE

KOMPLEKSOWO

TERMINOWO